Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 30. 6. 2023 Recenze

Dia De Los Muertos: Oslav výhru po mexicku!

Oslavy Dne mrtvých se sice odehrají až za pár měsíců, díky studiu Endorphina a casinu Sazka Hry si ale můžeš neopakovatelnou atmosféru tohoto mexického svátku vychutnat už teď. Kromě skvělého doprovodu tradiční Marichi kapely se můžeš těšit i na pořádné výhry nejen během bonusu.

V hlavní roli lebky

Snad nejznámějším symbolem, který je spjatý s oslavami Dia De Los Muertos je malovaná lebka (calavera), a není tedy divu, že jí v různých podobách budeš v tomhle tříválcovém slotu potkávat nejčastěji. Fialové, červené, zelené a zlaté lebky často padají po celých válcích a mnohdy tak na pěti výplatních liniích vytvoří víc než jedno výherní kombo. Nejhodnotnějšími symboly jsou houslista se sombrerem a smrtka Catrina, za které v jedné řadě vyhraješ 50 a 100násobek sázky.

Free spiny při západu slunce

Oslavy Dne zemřelých obvykle vrcholí po západu slunce, a stejně tak bude gradovat tvoje konto, až ti padnou tři obrázky se západem slunce kdekoli na plátně. Fungují totiž jako Scattery, a kromě výhry ti nadělí krásnou porci 20 free spinů. Během toček zdarma se smrtka Catrina přemění na wild symbol, který navíc může padat složený přes celý válec a zvýší tak tvojí šanci na parádní úlovky. Mimo to lze kdykoli v průběhu bonusu vytočit dalších 20 extra zatočení zdarma, a tvoje oslavy výher se tak můžou pořádně protáhnout!
Pan Zelený: „Vývojáři z Endorphiny ukázali, že jednoduchý tříválec se v klidu obejde bez ovoce, a i tak to může bejt super mašina. Takových tematických slotů se třema válcema chci vidět víc!“ Pan Červený: „Jedna z mála her, u který ladím volume na vyšší stupně. S hudebním doprovodem se mi zkrátka vyhrává líp 😊.“

Mrkněte také na tohle