Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 2. 2020 Recenze

Crystal Clans: Přinese vám křišťál štěstí?

Sazka Hry hlásí další novinku! Tentokrát se dostala řada na výrobce iSoftBet a jeho povedený automat Crystal Clans. Křišťál byl historicky považovaný za jeden z nejluxusnějších materiálů a vy se jím nyní můžete obklopit!

Každá výhra se násobí

Crystal Clans je klasický pětiválcový automat, který zaujme hned 50 výherními liniemi. Na posledním válci se navíc v základní hře objevuje symbol wildu, který násobí možné výhry a to x2, x3, x5 nebo x10! Kromě wildů se ve hře objevují ještě symboly klasické hodnoty karet a poté symboly krále s královnou a tří fantasy postav. Sázka na jeden spin začíná již na pouhé koruně a končí na 150 Kč. Maximální výhra je necelých 469 tisíc.

Až 100 otoček zdarma

Automat nabízí i populární free spiny. Ty získáte, když se zleva na válcích objeví alespoň 2 symboly křišťálů. A samozřejmě platí, že čím víc křišťálů, tím víc volných otoček. Za 2 křišťály tak můžete získat 10–15 roztočení, za 3 jich může být 16–25, za 4 je rozpětí od 26–35 a za pět 36 až 50. Všechny výhry jsou navíc násobeny, a to stejnými hodnotami, jako výhry v základní hře. Skvělé je ale i to, že během free spinů lze získat dohromady 100 volných toček!
Obrázek - Až 100 otoček zdarma
Pan Zelený: „Her od iSoftBetu v naší nabídce moc není. Je ale super, když se portfolio automatů rozšíří o další tituly, které v Česku nikdo jiný nemá. Navíc Crystal Clans je fakt povedená hra!" Pan Červený: „Na hrách mě vždycky nejvíc zajímá bonusovka, která je v Crystal Clans skvělá! Až 100 free spinů je prostě úplná bomba!" 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle