Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 30. 6. 2021 Recenze

Criss Cross: Křížem krážem za výhrou

Zahnat žízeň v těchto horkých letních dnech jde různými způsoby. Někdo pije vodu, někdo pivo a někdo se zchladí čerstvým ovocem od e-gamingu. Šťavnatých třešní, pomerančů a melounů se v této skvělé hře sice nenapijete, určitě ale uspokojíte chuť vyhrávat!

Vyhrajte až 1620násobek sázky!

Už po spuštění hry na první pohled poznáte, že automat je z kategorie ‚stará dobrá klasika‘. Tři válce plné ovoce a sedmiček, tenhle typ automatů zkrátka nikdy neomrzí. V e-gamingu dobře vědí, že každý hráč ocení víc možností, jak vyhrát. Proto tento tříválec vybavili 27 výherními řadami, což šanci na trefu pořádně zvyšuje, a navíc rozpoznat výherní kombinaci je o dost snazší. Stačí chytit na každém válci stejný symbol a kasírujete.

Nejhodnotnější jsou sedmičky, které v jedné řadě vyplácí 60násobek. Snem každého hráče je plné plátno, kde za sedmičky berete 1620násobek, ale obří výhry shrábnete i za obyčejné citróny nebo třešně.

Nechybí ani free spiny

Na cestě za pořádným úlovkem vám můžou dopomoci i scattery, 3 symboly Criss Cross kdekoliv na válcích vám přihrají bonusovku s 10 volnými točkami. V těch na vás čeká překvapení v podobě násobitele výher. Každá trefa se náhodně znásobí, a to až x10! Navíc během free spinů můžou opakovaně přijít 3 „kříže“, které sice nejsou z bílého kamení, ale nandají přídavek ve formě dalších toček.
Pan Zelený: „Ovoce se člověk nikdy nepřejí, a v týhle pecce to platí dvojnásob. Nejlepší je vyplácení výher stylem criss cross, kdy nemusím hlídat, aby byly symboly v řadě. Pan Červený: „Dvojnásob? A proč ne rovnou desetinásob? Tenhle násobek během bonusových free spinů je pro mě jednoznačně lákadlo číslo jedna!“

Mrkněte také na tohle