Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 7. 2023 Recenze

Chance Machine 100: Je libo 100 šancí na výhru?

Nedáš dopustit na klasiku, ale ovoce už ti tak trochu leze krkem? Vyzkoušej novinku od providera Endorphina, a nech se oslnit třpytivými úlovky za nablýskané diamanty. Způsobů, jak v téhle mašině vyhrát, je opravdu požehnaně!

Objev kouzlo drahokamů

Jak už napovídá název hry, pětiválcový hrací automat se čtyřmi symboly na válec nabízí 100 fixně daných výplatních linií, což je jeho hlavní přednost. Když padne výhra, málokdy se započítá jen z jedné linie, a když padnou aspoň 3 válce s jedním symbolem, máš už v kapse solidní zisky. Drahokamy vybroušené do tvaru karetních znaků ti přihrají spíš menší výhry, ale takové zvony nebo sedmy už stojí za to. Rubínové sedmičky ti něco málo hodí i ve dvou kusech a v plné lajně za ně zkasíruješ 30násobek sázky!

Expandující wild a extra šance na výhry

Další nespornou výhodu tohohle výherního automatu je symbol vladařské koruny, který funguje jako expandující wild. Objevuje se sice jen na prostředních třech válcích, ale když už padne, budeš se cítit jako král. Roztahuje se totiž přes celý válec, a tak se tvoje výherní kombo parádně rozšíří. Jediné, co wild nedokáže nahradit, jsou stříbrné a zlaté scattery. Ty ti sice nepřinesou free spiny zdarma, ale i bonus v podobě okamžitých peněz každému lovci diamantů přijde vhod. Stříbrné hvězdy padají na 1. 3. a 5. válci a dostaneš za ně 20násobek. Ty zlaté se mohou objevit kdekoli a když jich napadá pět, spadne ti do klína krásný big win v podobě 100násobku sázky!
Pan Zelený: „Jednoduchá mašina bez zbytečných složitostí, která umí pěkně sypat, zkrátka bomba. Líbí se mi i retro grafika spolu s mechanickým cvakáním a cinkáním válců 😊.“ Pan Červený: „100 výherních linií je ve spojení s expandujícím wildem prostě masakr. Díky žolíkovi občas padne pořádná šlupka i za obyčejný piky nebo srdce, a navíc mě sem tam překvapí i extra výhra za scattery, super!“

Mrkněte také na tohle