Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 19. 11. 2020 Recenze

Čert a Káča: Do pekla a zpět

Jednoho dne odnesl čert do pekla místo zlé kněžny venkovské děvče Káču. Ta v pekle ztropí povyk a čertovi nezbyde než dát věci do pořádku. Ale nebojte, nebudeme si tu vyprávět pohádky. Představujeme vám první výherní automat od nového dodavatele Tech4Bet, Čert a Káča!

Sami si vyberte verzi hry

Tento hrací automat je unikátní zejména v tom, že hned po spuštění si můžete zvolit, zda chcete hrát tříválcovou nebo pětiválcovou podobu hry. Na tříválci budete obecně vyhrávat častěji, na pětiválci je zase potenciál pro větší výhry. Obě verze si můžete zahrát již od jedné koruny, maximální sázka činí 1000 Kč

Pekelně vysoké výhry

Velké výhry obvykle zajišťují symboly, které jsou cennější – v této hře jsou to například symboly Čerta, Káči nebo kněžny. Zde se ale můžete těšit na „big winy“ i za klasické karetní symboly J, Q, K, A. Pokud vám na tříválci dorazí plné plátno jednoho z těchto symbolů, vynásobí se výhra x3. Když hrajete na pětiválci, je princip stejný. Rozdíl je v tom, že za 4 plné válce se výhra znásobí x4 a za celou zaplněnou herní plochu dostanete dokonce pětinásobek!

Expandující wild

Pokud se na válcích objeví hrůzný pekelník v železném rámu, rozhodně zbystřete. Mohlo by se zdát, že vám chce uškodit, ve skutečnosti vám ale vládce pekel pomůže! Nejedná se totiž o všední žolík. Když tvoří výherní kombinaci, roztáhne se přes celý válec. Takhle může dopomoci k získání násobitelů za 9, 12 nebo 15 karetních symbolů. Šance chytit pořádnou výhru se tak díky tomuto wildu o dost zvýší.

Tak neváhejte a vyzkoušejte tuto herní pecku. Třeba budete mít z pekla štěstí 😊.

Obrázek - Expandující wild
Pan Zelený: „Tak tenhle stroj mě fakt nadchnul. Možnost volby, na kolika budu hrát válcích, jsem nikde jinde neviděl a jsem moc rád, že tuhle novinku můžeme představit na Sazka Hrách jako první v Česku.“ Pan Červený: „Nejradši mám pekelníka, který se roztahuje přes celý válce. Není nic lepšího, než když se objeví spolu s plným válcem karetního symbolu a pak už jenom čekám, jak vysoký bude násobitel.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle