Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 7. 12. 2023 Recenze

Cash Tank: Vystřílej si s tankem masivní big winy!

Kdo se jako malý nechtěl stát vojákem nebo lupičem? V peckovém hracím online automatu Cash Tank od české Endorphiny si zahraješ na obojí. Nasedni do kabiny zlatého tanku a vezmi výlohy plné drahých kamenů útokem. Odneseš si tašky plné zlatých cihel?

Výhry se tu valí ze všech stran

Jakmile usedneš do tanku v tomhle skvělém výherním automatu, nebudeš chtít vylézt. Čeká tě bezstarostná jízda na pěti válcích, během které si nemusíš krýt záda, leda že by ses bál obklíčení výhrami. Ty totiž na tomhle online slotu padají ze všech stran.

K zásahu ti tak stačí najít 3 stejné symboly na jedné z deseti výherních liniích, a už nezáleží na tom, jestli padnou zleva nebo zprava. Výherní kombo tu dokonce poskládáš i na prostředních třech válcích, výhry tě tu tak čekají opravdu na každém kroku. Nejvíc tě potěší zlaté kreditky, paklíky bankovek, tašky plné zlatých cihliček a blyštivé dolary, za které shrábneš 100násobek sázky.

Divoké respiny

S pořádným kanónem se to loupí jedna báseň. Pozlacený tank snad nemůže fungovat jinak, než jako wild symbol a dopomáhat ti tak ke skvělým výhrám. Objevuje se sice jen na prostředních třech válcích, ale jakmile se objeví na bitevním poli, vítězství je tvoje.
 
Tank se totiž automaticky roztáhne přes celý svůj válec a spustí se respin zdarma, během kterého tank zůstane na své pozici a znovu se roztočí ostatní válce. Když na pole přidrandí i další tank, můžeš slavit. Čeká tě další respin, což vzhledem k tomu, že se výhry vyplácejí ze všech stran, znamená garantovanou výhru. Navíc respin pokračuje dál a když padne i třetí tank, tak si snadno přijdeš na luxusní big win, a to s jakýmkoli symbolem!
 
Pan Zelený: „Online automat Cash Tank mi připomíná klasický hrací automat Starburst, což je jeden z prvních automatů, co jsem hrál online. Verze od Endorphiny má ale skvělou výhodu v tom, že vyplácí i zprostředka.“ Pan Červený: „Dráha vojáka mě nikdy moc nelákala, ale výhry z online slotů loupím od nepaměti. A s tankem v zádech to jde jako po másle, obzvlášť, když jich je devět😊.“

Mrkněte také na tohle