Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 21. 3. 2023 Recenze

Caramel Hot: Sladké výhry s jackpotem

Roztoč to na rozpálených válcích novinky od Amusnetu, a vychutnej si výhry sladší, než karamely! Každou otočkou jsi navíc ve hře o casino bonus v podobě Amusnet jackpot cards. Trefíš ten nejvyšší pikový?

Flambované ovoce chutná nejlíp

Na ovocném pětiválci si sám určíš, jestli chceš vsadit na 1, 5, 10, 20 nebo na všech 30 výherních řad. Při sázce na nižší počet linií budou tvoje výhry v poměru k sázce vyšší, na 30 liniích ti to zase bude padat ostošest. Kromě ovoce, které vidíme v automatech dnes a denně, jsou ve hře k mání i banány a červená jablka jako symboly středních výher. Vůbec nejvyšším běžným znakem jsou zvonky, kterých když ti zacinká plné plátno, máš v kapse 100násobek sázky!

Tref hvězdy nebo sedmy a buď v balíku

Nejvyšších výher se dočkáš za rudé sedmičky, které jednak fungují jako wildy a dopomůžou ti tak k parádním výhrám. Kromě toho vyplácejí výhry i samy o sobě, stačí jedna plná řada a zkasíruješ více než 30násobek. Jediné, co sedmy nedokážou, je nahradit hvězdné scattery. Za ty ale dostaneš balík, i když nebudou ve výherní linii. Stačí, aby kamkoli na plátno padly aspoň 3 a máš jistou výhru. Když jich padne pět, tvoje konto se navýší o luxusní 200násobek!
Pan Zelený: „Líbí se mi, jak se při každý výhře ovoce pěkně rozhoří. Hned dostanu chuť na flambovaný banány.“ Pan Červený: „Hraju na třicet linií a automat hoří jak splašenej, až jsem z těch výher rozpálenej do ruda. Ovoce padá pěkně po celých válcích a trefit plátno na tomhle bombovym automatu pro mě není žádnej oříšek 😊.“

Mrkněte také na tohle