Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 17. 9. 2020 Recenze

Butterfly Staxx 2: Motýli znovu přilétají na Sazka Hry

Pozvali jste někdy slečnu domů, že jí ukážete sbírku motýlů? Tahle osvědčená finta už sice dávno neletí, můžete si na ni ale zavzpomínat třeba u hry od studia NetEnt. Butterfly Staxx 2 je pokračování populárního titulu a jak už je zvykem, v druhém dílu jsme se dočkali zajímavých vylepšení a extra funkcí.

Zlatí motýlci až na 15 válcích

Automat má pět válců, na kterých je přesně 40 výplatních linií. Vsadit můžete už pět korun a maximální vklad je rovná tisícovka. Z jedné otočky si můžete odnést až 500 tisíc, tedy nejvyšší možnou výhru podle české legislativy.

Na herních pozicích se objevují symboly květů, karetní hodnoty A-J, žolík scatter a zlatý motýl. Ten vám bude dělat snad největší radost, a to nejen proto, že k výhře stačí 2 motýlci v linii. Je s ním totiž spojená první extra funkce.

Pokud se na celém válci objeví jen motýli, spustí se re-spin. Ještě před ním ale motýli popoletí co nejvíce vlevo. Když se během re-spinu objeví další motýli, doletí opět na první volnou pozici v řadě a dojde k dalšímu re-spinu. Pokud žádný motýl ale nepřiletí, funkce skončí a dojde k vyplacení výher.

Re-spin má ale ještě jednu výhodu. Pokud obsadíte další celý válec motýly, objeví se nová herní plocha, kam také přilétají motýli. A takhle se můžete dostat až na tři herní plátna, kde stačí, aby se objevil jediný „zlaťásek“ a dojde k dalšímu respinu na všech třech plochách. Motýli tak umí pořádně znásobit váš vklad.

Bonusovku si můžete vybrat

V každé otočce se vám může aktivovat za scattery na 1., 3. a 5. válci bonusovka a její formu si sami vyberete. Buď se můžete vypravit na louku, kde poletují motýlci a vy na ně klikáte. Bonusovka je tak ve stylu „pick and win“. Na začátek máte 10 možností chycení motýla. Za každého dostanete minimálně výhru v mincích. Pokud ale vyberete toho správného, posunete se do další úrovně, do které dostanete dalších extra 10 možností na výhru. Úrovní je celkem pět a v každé se zvyšují odměny.

Druhou možností bonusovky jsou free spiny. Během nich se objeví tři herní plátna, na kterých se objeví motýlí kukly. Otoček zdarma je pět. Z některých kukel se vylíhnou motýli a ti přeletí co nejvíce vlevo na první volnou pozici, jak to známe z funkce re-spin. Po každé otočce se započítají všechny výhry a hráči jen doufají, že se motýlů vylíhne co nejvíce.

Tak kterou z bonusovek si vyberete jako první?

Obrázek - Bonusovku si můžete vybrat
Pan Zelený: „Možnost výběru bonusovky mě uchvátila. Tohle snad ještě žádná hra tady nemá. A jasně, že si vždycky vyberu klikání na motýly.“ Pan Červený: „Tak to já zase preferuju při bonusové hře free spiny. Pět otoček na třech herních plochách beru jako skvělou šanci na výhru. A když padají ty správný kukly, je to prostě paráda!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle