Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 2. 11. 2023 Recenze

Bulls Run Wild: Staneš se mistrem toreadorem?

Jsi příznivcem toho pravého adrenalinu a užíváš si život plnými doušky? Jako první online casino v ČR ti představujeme nového dodavatele herních online automatů Red Tiger a rovnou ti servírujeme adrenalinovou novinku v našem portfoliu hrací automat Bulls Run Wild. Budeš to právě ty, kdo se stane šampionem slavné koridy, a kromě věčné slávy, shrábne také tučné odměny za výhry? 

Aréna už bouří

Výherní automat Bull Run Wild je pětiválec s 20 fixními výherními liniemi. Celkem hra obsahuje 11 symbolů a výhry jsou vypláceny od 3 shodných symbolů ve výherním řádku. Symboly 10, J, Q, K a A ti přinesou spíše nižší výhry od 0,1 až po 0,9násobku tvé sázky. Mnohem sympatičtější výhry ti nasypou symboly vějíře a kytary, kdy za pět shodných symbolů obdržíš až 2,5násobek tvého vkladu. Nejvyšší výhry pak nesou symboly ženy s vějířem a toreadora. Pětice toreadorů ti do kapsy nasype 7,5násobek. Každé zatočení se náhodně vybere jeden ze symbolů, který se promění v symbol býka, který zde představuje wild a klasicky nahrazuje kterýkoliv symbol, pokud tvoří výherní kombinaci. 

Býci na všech pozicích

V případě že se ti objeví na válcích 1, 3 a 5, tak se ti spustí bonusová hra s 9 free spiny zdarma. Všechny symboly wild, tedy symboly býka, které se během zatočení zdarma objeví zůstávají až do konce bonusové hry uzamčeny na své pozici. A z toho už nějaký ten big win rozhodně kouká, protože pět wildů v jedné výherní linii ti nadělí patnáctinásobek tvé základní sázky. Klidně tak můžeš zaplnit celé plátno wildama.
Pan Zelený: „Líbí se mi ta tematická hudba, která na mě okamžitě dýchne atmosféru pravých nefalšovaných býčích zápasů. Každé kolo jiný wild je rozhodně příjemné zpestření.“ Pan Červený: „Na výhry si brousím zuby stejně jako býk na toreadory a tady se sype jedna za druhou. Jak mi padne plátýnko s býky, tak se cítím jako legenda celé koridy.“

Mrkněte také na tohle