Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 2. 7. 2022 Recenze

Buffalo Hunt: Vyrazte na lov do divočiny a následujte stádo bizonů k epickým výhrám

Přeneste se na prérie Severní Ameriky výherního automatu Buffalo Hunt, kde se při západu slunce prohání kolem vás nebezpečná divoká zvěř. Pokud přežijete noc a ráno vystopujete statné bizony, máte šanci na parádní výhry. Kromě toho zároveň také hrajete o Synotí statisícové jackpoty!

Vyrazte s indiány na huňaté bizony

Nehostinné prostředí, nedostatek pitné vody a úmorné vedro kompenzují cenná zvířata. Pětiválec nabízí až 1024 výherních linií a nesmí chybět ani speciální funkce. K výhře potřebujete sesbírat aspoň 3 stejné symboly, kromě devítky a bizona, u kterých stačí jen 2.
 
Klasické dvojčíslí (9, 10) a královské symboly písmen (J, Q, K, A), hrající různými barvami představují nižší výhry. Střední výhry vytočíte za hnědé medvědy a smečku hladových vlků. Vyšší výhry na vás čekají za nalezení hejna orlů bělohlavých nebo spatření dravých černých panterů. Největším úlovkem nicméně zůstává impozantní bizon, za kterého si v 5 kusech odnesete lákavou odměnu, a to 7,5násobek sázky.

Indiáni a zlaté mince

Wildem je indiánský domorodý náčelník, který se ukazuje na 2., 3. nebo 4. válci, který při výhře odhalí své týpí a s kopím hrdě poodstoupí dozadu a nadělí vám slušnou odměnu. Zkřížené lovecké pušky na obrovské zlaté minci představují scatter symbol. 3, 4 nebo 5 zlatých mincí vás dostanou do bonusové hry s osmi, patnácti nebo dvaceti free spiny zdarma, a navíc ještě s násobkem x0,05, x0,25 nebo x0,5. 

S každým dalším wildem, který se během bonusovky objeví, získáte vyšší násobitel, takže se lze od násobitele x2 dostat až k maximální hodnotě násobitele x27. Točky zdarma můžete trefit i během bonusovky jen za 2 scattery a prodloužit si ji tak o dalších 5 free spinů! Howgh!
Pan Zelený: „Hra má vysokou úroveň grafického zpracování a animace oživující hru se jim fakt povedly. Řvoucí medvěd, vyjící vlk nebo běžící stádo, kolem kterého lítají blesky jsou zajímavými doplňky, které nadchnou nejednoho casino hráče.“ Pan Červený: „Kdo by to byl řekl, že mi bude padat jeden wild za druhým. Zasmušilý náčelník mě navštěvuje pravidelně a já ho vždycky s radostí uvítám. Za váček zlatých mincí se mi povedlo trefit 20 toček zdarma, a ještě šly spustit znovu. Sice tentokrát v menším počtu, ale zato s obřími násobky! “

Mrkněte také na tohle