Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 3. 12. 2022 Recenze

Book of Spells: Najdeš v knize kouzel recept na výhru?

V hradu zahaleném mlhou se za úplňku míchají lektvary štěstí. Prolistuj starodávnou knihou kouzel a objev recept na magický dryák, jehož vypití učiní z každého okamžitě boháče!

Nech se okouzlit čarodějkou

Na halloweenském pětiválci od Toma Horna si můžeš vykouzlit výhru na 9 liniích. Barevná písmena 10, J, Q, K a A tě sice nijak nevytrhnou, ale s vyššími symboly to začne být zajímavé. Kouzelnický klobouk se zeleným lektvarem ti v pěti kouscích hodí 750násobek sázky na linii, zlato roztavené v kotlíku 2000násobek a strašidelně okouzlující čarodějka dokonce 5000násobek. Všechny tyto obrázky vyplácí menší výhry i ve dvou kusech, což ti přijde vhod hlavně v bonusu.

Čáry máry free spiny!

Tak jako další herní tituly, které v názvu obsahují slovo ‚book‘, je i Book of Spells především o bonusové hře. Stěžejním symbolem je zlatá kniha kouzel, která dopomáhá k výhrám jako wild a zároveň 3 a více knih kdekoli na válcích spouští bonusovku. V té si zalistuješ knihou a vylosuješ si magický symbol, který pak budeš vyhlížet v 10 free spinech. Pak už jen stačí, aby se klíčový symbol objevil v dostatečném počtu (3 nízké nebo 2 vysoké znaky), a expanduje přes celé válce, takže výhru shrábneš na všech 9 liniích, a to i v případě, že spolu symboly nesousedí.
Pan Zelený: „Sloty s knížkama patřej mezi moje oblíbence, protože v nich nikdy nechybí pořádná dávka napětí. V bonusu mám nejradši nízký symboly 10, J, Q, K a A – s těma mám největší štěstí na plný plátna 😊.“ Pan Červený: „Ve škole čar a kouzel by měli popřemejšlet, proč mi neposlali dopis. Během chvilky jsem tady vykouzlil takový parády, za který by se nestyděl ani Merlin!“

Mrkněte také na tohle