Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 31. 8. 2023 Recenze

Book of Magic: Odnes si kouzelné výhry

Vydej se s panem Zeleným a panem Červeným do kouzelného světa v této nadupané mašině od Amusnet. Prolistuj si starodávnou knihu kouzel a najdi zaklínadlo, které ti kapsy naplní zlaťáky až po okraj. Podaří se ti narazit také na ty nevyšší výhry v podobě Jackpot cards? Pojďme se na to společně podívat. 

Výhry jako z pohádky

Náš nový hrací automat ti kromě velmi pěkné pohádkové grafiky nabídne na pěti válcích celkem 20 fixních výherních linií. Barevná karetní symboly tě výhrami sice nějak nevytrhnou, i když v pěti dokážou dát až 6násobek tvojí sázky, zajímavější to je samozřejmě se symboly obrázků, které už nosí velice zajímavé výhry. Takových pět truhliček nadělí velmi sympatický 12,5násobek tvého vkladu a kouzelník nebo čarodějka ti dá rovnou 37,5x tvé sázky. Ještě zajímavější to je, když ti kombinaci spojí symbol knihy, který nejen že zastupuje klasický wild, ale rovnou ti výherní kombinaci zdvojnásobí. A to se ti měšec začne pěkně plnit. 

Abraka dabraka free spiny

Další symbol, na který ve hře můžeš narazit je symbol věštecké koule. Objevit se může kdekoliv na válcích. Dvě koule ti sice dají jen dvojnásobek sázky, ale tři a více ti kromě základní výhry spustí ještě 15 otočení zdarma, a teď se podrž, ve kterých ti výhry bude trojnásobit! A pokud se ti zadaří i v zatočeních zdarma chytit tři a více koulí, tak dostáváš dalších 15 volných otoček a takto to pokračuje bez omezení. A to ti povídám, že z tohohle rozhodně koukají okouzlující bigwiny. 
Pan Zelený: „Tahle hra mě svou pohádkovou grafikou vrací trochu do dětství. Symbolů je hodně, a tak čekání na výhry není nijak dlouhé. Takhle to mám prostě rád.“ Pan Červený: „No tak tahle hra je prostě kouzelná. Neomezené množství free spinů s trojnásobnou výhrou? Tomuhle se prostě nedá odolat. Během chvilky jsem vykouzlil takové výhry, že by čuměl i Copperfield 😊 „

Mrkněte také na tohle