Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 25. 2. 2021 Recenze

Book of Adventure: Prolistuj se k výhře!

Studentská léta už má většina z vás za sebou a určitě jste rádi, že už se nemusíte mučit nad tlustýma bichlema. Touhle knížkou od studia Tech4bet si ale určitě zalistujte. Nabízí totiž zajímavou zápletku, na jejímž konci si můžete odnést klobouky plné zlaťáků.

Kolik válců roztočíte?

Na automatech od Tech4betu je skvělé hlavně to, že si sami můžete vybrat verzi hry. Někdo má rád svižný tříválec, kde výhry padají často, někdo zase ocení možnost velkých zisků na pětiválci. Nebo zvolíte zlatou střední cestu v podobě čtyřválce? Ve všech variantách na vás čekají kromě klasických karetních hodnot 10, J, Q, K a eso 4 vysoké symboly - archeolog se svojí sličnou asistentkou, zlatý pohár a soška. Tyto lukrativnější znaky vyplácejí výhry už při dvou symbolech na výherní linii, a to i na tříválci. Samozřejmě nesmí chybět wild v podobě knížky, který funguje i jako bonusový symbol.
 

Tři knížky vás zavedou k free spinům

Když bonusovku spouští knížky, většina z vás už asi tuší, co bude následovat – 10 free spinů plných napětí. Jednu z nejoblíbenějších bonusových her zde máte možnost zatočit i na tříválci, což je na „knižním trhu“ celosvětový unikát. Na začátku bonusu se vylosuje symbol, který bude po následující točky klíčový. Vždy, když se na herní ploše objeví ve dvou nebo ve třech kouscích (podle hodnoty symbolu), roztáhne se přes celý válec. Potom dojde k vyplacení výher ze všech výplatních řad, i když spolu symboly nesousedí. Během bonusu navíc můžou dorazit tři knížky znovu a nadělit další extra spiny.

Jedno otočení listem ve všech verzích Book of Adventure se pohybuje od koruny do tisícovky, přičemž nejvyšší možná výhra je rovný půlmilion.
Pan Zelený: „Her s názvem „book“ je na trhu spousta, ale v žádný si nemůžu vybrat, na kolika válcích chci točit. Za tuhle vychytávku dávám Tech4betu palec nahoru!“ Pan Červený: „Mechanika bonusu je prostě parádní. Pohled na to, jak se vybarvuje celý plátno stejným symbolem, mě nikdy neomrzí. Můj favorit je jednoznačně tříválec, protože tam je to v bonusu samý plátno!“
 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle