Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 2. 4. 2024 Bonusy

Bonusomat přichází s novými Questy

Kam zmizelo hrací pole podobné deskové hře? Bonusomat prošel výraznou proměnou a získal nový design pro desktop verzi, který je nyní sladěn s vizuální podobou, kterou jste zvyklí vidět na mobilu.

Kolik vám zbývá do splnění úkolu vidíte v levém horním rohu, kde je váš postup vyznačen zeleným kolečkem. Přesná procenta najdete až po rozkliknutí určitého úkolu. Úkoly v bonusomatu si můžete filtrovat podle toho, jestli jsou nesplněné, splněné nebo se opakují.

Questy = bonusové úkoly navíc

Novinkou jsou v bonusomatu Questy, které se objevují v nepravidelných intervalech a na rozdíl od běžných úkolů v bonusomatu jsou časově omezeny, při jejich nedokončení se k nim už nelze vrátit a zmizí do ztracena. Questy nejsou to samé, co Bonusové mise, u kterých váš pokrok je zobrazen přímo ve hře a najdete tam i vaše historicky splněné mise.

Jsou to v podstatě takové krátkodobé bonusové úkoly, za které získáte stejně jako z malého hracího automatu v bonusomatu s jistou výhrou buď peněžní bonusy zdarma, free spiny zdarma, bonusy ke vkladu nebo protáčecí bonusy. Tyto casino bonusy se však nelosují náhodně, ale jsou pro každý Quest určeny předem.

Kde zjistím svůj postup?

Procentuální plnění a progres Questu vidíte pouze v bonusomatu. V porovnání s úkoly bonusomatu Questy prozatím nemůžete splnit vícekrát za sebou. Všechny bonusy získané z Questů se připíší na herní účet okamžitě, pokud se nejedná o bonusy podmíněné sázkou.

Questy do losovačky hráči neposkytují žádnou výhodu. Zároveň tyto Questy nejsou podmínkou pro to, abyste se do losovačky o finanční výhry dostali. Jsou jenom extra možností, jak za hraní obdržet další bonusy na herní účet.

Mrkněte také na tohle