Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 21. 12. 2021 Recenze

Toč válce, dokud jsou žhavé!

Co dělat se sklizeným ovocem? Lze z něj upéct koláč, zavařit marmeládu, usušit ho… Nebo se dá nasypat do válcové mašiny tak, jak to udělal český výrobce e-gaming, a počkat si, jestli z něj nekápne něco víc než jen šťáva.

Je libo flambované melouny?

Jasně, běžně se flambují spíš banány, ale na tomhle pětiválci o 40 výherních řadách může tímto procesem projít jakékoli ovoce. Vždycky, když spatříte jeden druh aspoň ve třech, vzplane plamenem a nadělí výhru. Nejhodnotnějším ovocem jsou vínečka, které vás v 5 kouscích potěší desetinásobkem sázky. Ještě lukrativnější jsou sedmičky – ty fungují jako symboly wild, takže díky nim ovoce rozhoří snadněji. Navíc vyplácejí parádní sumičky i samy o sobě, ve čtyřech stejně jako hrozny, a v pěti dokonce 25násobek.

Co se skrývá ve hvězdách?

Když se řekne „je to ve hvězdách“, obvykle to znamená, že výsledek je neznámý, o náhodě. Ve hře Blazing Reels je tomu naopak – když padnou hvězdy, nemusíte si nic přát, protože předem víte, kolik zkasírujete. Za tři máte v kapse pětinásobek, za čtyři dvacetinásobek, a za pět hvězd už je to bombastický 500násobek vaší sázky. Trefit pět hvězd není nic nemožného, tyto symboly totiž fungují jako scattery – nemusí se nacházet na výherní linii, stačí, když padnou kdekoli a výhra je vaše!
 
Pan Zelený: „Nejvíc kvituju vysoký počet výherních řad. Díky tomu jde totiž vyhrát pořádnej balík i za obyčejný třešně nebo citróny.“ Pan Červený: „Líbí se mi, že v týhle mašině nekupuju žádnýho zajíce v pytli. Když má hra free spiny nebo mystery bonus, tak je to sice fajn, ale občas je to i zklamání. Tady prostě vim, že když padne pět hvězd, je to raketa!“

Mrkněte také na tohle