Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 8. 2023 Recenze

Black Mummy: Vylup hrobky egyptských faraonů!

Počasí na celém světě se úplně zbláznilo, a tak nám písečná bouře přivála do casina egyptský hrací automat Black Mummy od Tom Horn. Prozkoumej temná zákoutí starodávných hrobek a obzvlášť si posviť na černou mumii. Zpočátku se jí možná lekneš, ale když uvidíš, jak umí vyšperkovat výhry, budeš ji milovat!

Faraonovo bohatství na dosah ruky

Vývojáři z Tom Hornu dobře vědí, že v jednoduchosti je krása, a tak tuhle pětiválcovou mašinu vybavili 5 výplatními řadami. Na nich potkáš staré známé karetní znaky J, Q, K a A, za které si v pětici přilepšíš o 3 až 6násobek, ale i vyšší symboly spjaté s Egyptem. Za zlatého skarabea, oko Ra a zlatou masku Tutanchamona si už vytočíš slušný 30, 40 nebo 50násobek. K výhře ti samozřejmě dopomůže černá mumie, která funguje jako wild, a navíc je nejhodnotnějším symbolem ve hře, kdy v pěti kouscích znásobí tvou sázku x100!

Bonusovka?

O bonus se v téhle pecce postará strašidelná černá mumie ve spojení s karetními znaky. Sice si nezatočíš free spiny zdarma, ale ve chvíli, kdy padne mumie v kombinaci s těmito symboly, máš zajištěnou extra odměnu v podobě násobení výher. Násobitel se odvíjí od počtu chycených symbolů, takže například tři ‚káčka‘ s mumií jsou vynásobeny x3, čtyři x4 a pět kousků s wildem v linii se vynásobí x5. Funguje to podobně jako u her, kde dostaneš extra násobek za 3, 4 nebo 5 plných válců jednoho symbolu, ale s tím rozdílem, že pro vynásobení výhry stačí trefit jednu linii s wildem. I s obyčejnými symboly si tak díky mumii přijdeš na skvělé výhry!
Pan Zelený: „Jednoduchej stroj, kterej mě sice nijak neohromil svojí grafikou nebo zvukovými efekty, ale hratelnost je na jedničku. Pětiliniový automaty mají zkrátka svoje kouzlo!“ Pan Červený: „Když na mě poprvé vybafla černá mumie, málem jsem spad ze židle. Pak jsem spatřil cifru v poli ‚výhra‘, a okamžitě jsem chtěl mumii potkat znova 😊.“

Mrkněte také na tohle