Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 7. 2022 Recenze

Bitva Základen: Zažijte exkluzivní řežbu o 300 tisíc!

Další z unikátních Extra her, které vám v kanceláři postupně představíme, je Bitva Základen. Pecka, která vznikla na míru hráčům, kteří si chtějí odnést bombastické výhry. Tato unikátní online hra vás vtáhne na otevřené prostranství přímo doprostřed líté bitvy mezi základnami. Najdete ten správný mix zbraní ke zničení soupeřova opevnění?

Ničení nikdy nevynášelo víc

Jedna bitva vás bude stát 30 korun, za kterých můžete vyválčit až parádních 300 tisíc. Než začne samotná řežba, zvolíte si svého avatara. Na výběr jich máte celkem 5, přinese vám štěstí vesmírný robot, rusovlasá generálka nebo potrhlý vědec? Ať už si zvolíte jakéhokoli hrdinu, váš úkol bude jediný: zničit během pěti kol soupeřovu základnu. Jak na to? Herní pole je rozděleno na dvě části – vaše a soupeřovo pole. V každém z polí jsou 2, 3 a 4 řádky. Když v jednom řádku ve vašem poli padnou stejné zbraně, způsobíte škodu na soupeřově základně. To, jak rychle zničíte soupeře, závisí na počtu i druhu zbraní – největší škodu napáchají futuristické lasery, ale vyhrát můžete i s pomocí ručních granátů a kulometů. Za zničení čtvrtiny soupeřovy základny se vám vrátí vklad a s každou další čtvrtinou už jste v plusu – když rozbombardujete celou základnu, vyhráváte 300 Kč a objeví se nová základna ke zničení. Když se vám povede totální destrukce soupeře a sundáte všechny jeho čtyři základny, odnesete si luxusních 300 000 Kč!
 

Kolo štěstí vám dopomůže k cíli

Kromě nástrojů k ničení můžete v herním poli narazit i na hrdinu, kterého jste si vybrali na začátku hry. Ten má pro vás překvapení v podobě zatočení kolem štěstí, na kterém si vytočíte jednu ze tří odměn. Kámen s prakem jsou spíš jen symbolické a soupeři odečtou jen 1 % života, ale můžete si vytočit i zbraně, které zničí celou základu nebo uberou podstatnou část životů. Třetí odměnou je truhla s pokladem, která má povahu mystery symbolu a skrývá se v ní náhodná částka v rozmezí 30 a 300 000 Kč. Tak kolik se vám povede vyválčit?
 
Pan Zelený: „Tahle hra mě fakt chytla, je to úplně něco jinýho, zkrátka čerstvej vítr na poli kasinových her. Je nesmírně napínavý sledovat, jak klesaj soupeřovy životy a jak se spolu s tím navyšuje výhra. Jenom si musím dávat bacha na to, že soupeř může zničit i moji základnu.“ Pan Červený: „Líbí se mi, že i když mi zrovna nepadaj ty správný zbraně, pořád můžu vyhrát balík díky kolu štěstí. Nejčastěji mi na něm padá truhla a v ní jsou kolikrát fakt solidní poklady!“

Mrkněte také na tohle