Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 10. 4. 2021 Recenze

Big Show: Vyrazte za výhrou do kabaretu!

Když navštívíte nějaký noční klub, obvykle tam utratíte spoustu peněz za málo zábavy. Ve hře Big Show od
e-gamingu také okusíte atmosféru nočního klubu, ale poměr vložených peněz a zábavy je daleko příznivější, a navíc si můžete odnést parádní výhry.
 

Tanečnice znásobí vaše úlovky

Hra Big Show je klasická ovocná pecka se třemi válci a pěti výherními liniemi. Jak je zvykem u tohoto typu her, tak nejvyšším symbolem je sedmička, která nasype 100násobek sázky. Pořádné nadílky se ale dočkáte i za obyčejné třešně nebo citróny. Na scénu totiž může kdykoliv dorazit zrzavá tanečnice, která funguje jako Wild a ještě může výhry násobit. Když ukáže nohy, je to ještě bez násobku, ale zadek už násobí x2, a když ukáže tvář, tak dokonce x3. Kromě těchto symbolů jsou ve hře ještě zvonky – ty nemusí být na výherní linii a když trefíte tři, odkryjí vám Mystery výhru v náhodné výši.

Ta pravá Big Show začne v bonusu

Když se hlavní hvězda večera rozhodne ukázat v plné své kráse na všech 3 válcích, spustí se bonus. V něm dostanete 15 free spinů s vylepšenou mechanikou. Jak válce obsadila tanečnice, tak nějak zdivočely a místo 5 linií jich je najednou 27, výhry se tedy v bonusu vyplácí stylem „criss cross“. Tahle mechanika je oblíbená hlavně kvůli tomu, že nemusíte hlídat výherní řady, stačí, aby byl jeden symbol na 3 válcích a berete výhru. Skvělé je i to, že se kdykoliv během bonusu může znovu ukázat tanečnice na všech válcích a přidat dalších 15 toček. Show se tak může pořádně protáhnout.
 
Pan Zelený: „Když je na automatu málo výplatních linií, bývají větší výhry. Když je linií hodně, výhry jsou menší, ale zase můžu trefit víc řad. Tahle bomba od e-gamingu v bonusu spojuje velký výhry a hodně řad, a to mě na ní baví nejvíc.“ Pan Červený: „Mechanika v bonusu je fajn, ale bez tanečnice by to moc velká show nebyla. Násobitel výher se hodí vždycky, a navíc je na co koukat.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle