Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 3. 10. 2023 Recenze

Aus Dem Tal: Vydoluj z automatu blyštivé výhry!

Čapni do ruky krumpáč a pomoz trpasličímu horníkovi prokopat cestu ke zlatým nugetům v peckovém online automatu Aus Dem Tal od výrobce Endorphina. Kde ti nebude stačit hrubá síla, pomůže ještě hrubší – s pomocí dynamitu se probouráš do šachty s free spiny!

Trpaslík má pro tebe obří odměny

Ač jde v dole hlavně o nalezení vzácných kovů, hroudy mědi, stříbra a zlata ti přinesou v tomto pětiválci spíš menší výhry do 5násobku sázky za plnou řadu. Nástroje, bez kterých by se žádný správný lovec big winů neobešel – krumpáč, helma se svítilnou, petrolejová lampa a vozík na úlovky – ti už navýší konto o pěkný 10 až 20násobek. Nejvíc naděluje hlavní hrdina automatu a jeho myší pomocník. Rudovousý sympaťák pro tebe vydoluje drobnou výhru už ve dvou symbolech a v pětici tě obdaří krásným 50násobkem sázky.

Odpal cestu k free spinům

K výhrám ti zcela jistě pomůže taky wild symbol, který je zde vyobrazen jako stříbrný tolar. Ten dokáže nahradit všechny ostatní symboly kromě dynamitů. Tři sudy s touto ničivou výbušninou na 1., 3. a 5. válci ti otevřou cestu do šachty plné výher. Čeká tě 12 free spinů zdarma s extra dávkou tolarů – wildy mohou během otoček zdarma pokrývat celé válce, a tak si užiješ pořádnou divočinu, jak se sluší a patří. Navíc se volná zatočení můžou spouštět opakovaně. Zažiješ pořádnou explozi výher?
Pan Zelený: „Pachtit se celý dny v temným dole je pěkná makačka, a tak je fajn, že k tomu hraje pohodová muzika. S tou se hledají hroudy zlata o poznání snáz.“ Pan Červený: „Jak padnou tři dynamity, tak si pískám. Wildama ve free spinech tahle hra fakt nešetří, umí to bejt pěkná divočina. Stačí dva – tři válce pěkně pokrytý tolarama a vím, že to bude úspěšná šichta 😊.“

Mrkněte také na tohle