Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 4. 4. 2023 Recenze

Asgardians: Vyraz na severskou bonusovou jízdu!

Výrobce Endorphina vtrhl se svými peckami do našeho casina jako tornádo. Další automat, který si zahraješ jen u nás na Sazka Hrách, si okamžitě získá srdce snad každého hráče. Kromě pěkné grafiky totiž nabízí také dvě epické bonusovky, ve kterých si přijdeš na parádní výhry.

Free spiny zdarma s násobitelem

V pětiválcové mašině s 25 výherními liniemi hrají prim obyvatelé bájného Asgardu. Freya s bohem hromu Thorem vyplácejí v pětici 10násobek sázky a bůh Odin jako nejvyšší běžný symbol 20násobek. Wildem nemůže být nikdo jiný než prohnaný Loki, který kromě nahrazování symbolů umí solit výhry i sám o sobě. Plná linie s obrázkem tohoto boha lsti ti vynese luxusní 300násobek sázky. Všechny odměny se ještě umocní, když přejdeš přes duhový most Bifrost přímo do Asgardu. Stačí trefit kdekoli na válcích aspoň 3 Scatter symboly s mostem vedoucím do říše bohů a vychutnáš si božských 10 zatočení zdarma, během kterých se všechny tvoje výhry vynásobí x3!

Čapni kladivo a vybouchej výhry

Kromě klasických volných otoček se můžeš těšit i na bonusovku ve stylu „Pick and Win“. Stačí, aby na prvních třech válcích na výherní linii padl symbol Thorova kladiva a octneš se v kovárně, kde budeš mít za úkol otestovat odolnost právě ukovaných štítů. Popadni Mjolnir, buš do nich hlava nehlava a výhry se budou jenom sypat. Za každý štít, který úspěšně projde touhle tvrdou zkouškou, tě čeká zasloužená odměna. Bonusovka končí až ve chvíli, kdy některý ze štítů pod silou tvého úderu praskne. Jaké výhry si vymlátíš?
Pan Zelený: „Tomu říkám hra se vším všudy! Wild, dvě bonusovky, a za pět Scatterů kromě free spinů ještě 100násobek do kapsy. Tenhle mat je božskej!“ Pan Červený: „Nejvíc se vyřádim na bonusovce v kovárně, kde volim taktiku splašenýho kladiva a pak už jenom čučim, jak výhra roste 😊.“

Mrkněte také na tohle