Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 27. 9. 2023 Recenze

Around the World: Světové výhry

Školní rok nám zase začal, a tak není na škodu si zopakovat něco ze zeměpisu. A my pro tebe máme řešení. Společně s providerem Endorphina tě vezmeme na cestu za všemi divy světa. Nadělí ti výhru římské Koloseum, nebo třeba sochy na Velikonočních ostrovech? Big winy na tebe čekají ve všech koutech naší Země. 

Výhry už za dva symboly

Nový výherní automat Around the World ti kromě krásného zpracování grafiky a tematické hudby nabídne 5 válců a s devíti fixními liniemi. Symboly 9, 10, J, Q,K,A ti až tak asi nepotěší, i když za pětici stejných symbolů tvá kapsa ztěžkne až o 14násobek tvé sázky. To se rozhodně počítá. Devítka ti však dá malou výhru i za dva trefené symboly ve výherní linii. Mnohem zajímavější pro tvou kapsu jsou však symboly divů světa. Takový Taj Mahal, nebo Velká čínká zeď ti v pěti nadělí luxusní 83násobek tvého vkladu a za takové výhry si tvá peněženka bude chrochtat blahem. Nechybět samozřejmě nemůže ani symbol wildu, který je zde zobrazen jako egyptská sfinga. Wild ti nahradí jakýkoliv symbol kromě symbolu Scatteru.

Kompas, který násobí výhry

Dalším symbolem, se kterým se můžeš setkat je symbol dobrodružky. Dvě tě potěší alespoň dvojnásobkem tvého vkladu, což určitě neurazí. Tři a více ale spustí 15 bonusových free spinů zdarma. Na začátku volných zatočení zdarma se ti zobrazí kompas, který náhodně vybere jeden z násobitelů (x2, x3, x4, x5). Výhry se ti tedy během bonusových her násobí příslušnou hodnotou. Pokud se ti objeví i další kompas, zvolí se na ukazateli následující násobitel podle směru hodinových ručiček. Tady se bigwiny jen hrnou do tvé kapsy. 
Pan Zelený: „Tenhle automat je něco pro mě. Parádní zpracování a grafika jen umocňují zážitek ze hry. A výhry již za dva symboly? Tak to si nechám líbit.“  Pan Červený: „Na cestování já zrovna nejsem, ale sbírat tučné výhry a ještě znásobené po celém světě a nezvednout se přitom z gauče je prostě bomba.“

Mrkněte také na tohle