Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 17. 6. 2023 Recenze

Ancient Troy: Zbourej brány Tróje a odnes si epickou výhru!

Probuď v sobě válečníka a roztoč po boku Achillea válce jedinečné novinky od providera Endorphina. Automat s antickou tematikou nadchne jak fanoušky mytologie, tak každého hráče, který si chce na chvíli odpočinout od ovocné klasiky. Tak vytas meč a zabojuj o bohatství bájné Tróje!

Co se skrývá uvnitř Trojského koně?

Na pětiválcové mašině najdeš mezi dórskými sloupy 25 výplatních linií s 10 výherními symboly. Za karetní znaky 10, J, Q, K a A získáš spíš nižší výhry, zkřížené meče a válečnická přilba ti vynesou v pěti 20násobek, a hlavní hrdinové slotu Helena, Hektor a Achilles vyplácejí až 32násobek sázky. Rozdíly ve výherních násobcích mezi nízkými a vzácnějšími symboly nejsou tak veliké, takže slušné výhry ti budou padat celkem často. Dopomůže ti k nim i Trojský kůň, který sice ve válce způsobil zkázu trojanů, ty ho ale na válcích přivítáš s otevřenou náručí, protože funguje jako wild.

Nálož výher ve free spinech

Ancient Troy je ten typ automatu, u kterého se vyplatí si počkat na bonus. Ten se spustí ve chvíli, kdy kdekoli na válcích najdeš aspoň 3 Scatter symboly. Brány do Tróje se ti rázem otevřou dokořán a nabídnou ti 10 free spinů s extra wildy. V každé otočce zdarma padne vždy náhodně na dvou válcích ‚stacked wild‘ – tedy žolík, který zaplní celý válec, což samo o sobě dost zvyšuje šanci na pěknou trefu. 

Kromě toho se pod každým wildem skrývá jeden z hlavních hrdinů, který výhru ještě znásobí – Helena x1, Hektor x2 a Achilles x3. Navíc pokud jsou oba wildy součástí výherního komba, násobí se mezi sebou, takže tvůj úlovek může být zhodnocen až x9. A aby toho nebylo málo, tak ti kdykoli během bonusu můžou padnout další free spiny zdarma a samotné Scattery ti v pěti nasolí luxusní 200násobek!

Pan Zelený: „Každej o mě ví, že jsem dobrodruh, takže není žádný překvápko, že mě tahle hra fakt chytla. Bonusovka je velký lákadlo, ale užívám si i základní hru, pěkně se zapnutou hudbou, a nechávám se unášet super atmosférou.“ Pan Červený: „Takovýhle free spiny se jentak nevidí. V každý točce dva wildy přes celý válce, a ještě možnost znásobit výhry? Tomu říkám stroj na big winy!“

Mrkněte také na tohle