Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 24. 10. 2019 Recenze

Alchemist’s Gold: Skvělé výhry i bez free spinů!

Už ve středověku se alchymisté snažili vyrobit zlato. Všechny jejich pokusy ale končily marně. Nyní se to ale může změnit! Díky novince Alchemist’s gold od společnosti Synot se totiž dostaneš do alchymistické laboratoře, ze které si můžeš odnést výhru, kterou by ti záviděl i král Rudolf II.

Od výhry vás dělí 3 symboly

Pětiválcový automat obsahuje 10 výherních linií. Obrovskou výhodou ale je, že symboly nemusí být v linii od prvního válce zleva, tedy tak, jak to známe z jiných her. K zisku výhry jsou potřeba vždy alespoň 3 stejné obrázky vedle sebe. Sázka na jedno roztočení automatu začíná na 5 korunách a končí na rovné tisícovce. Maximální možnou výhrou je půl milionu. Hru si ale můžeš vyzkoušet i v módu zdarma.

Mystery bonus

Automat nenabízí free spiny nebo nějakou jinou extra hru, přesto bonusový mód nenudí. Na jakékoliv pozici ve hře se totiž může objevit Mystery obrázek. Všechny tyto symboly se následně přemění na jeden a hráč se dost často může těšit z krásné výhry!

Je skoro až neuvěřitelné, že hra, která neobsahuje otočky zdarma anebo klasické ovocné válce, může být tak moc zábavná.

Obrázek - Mystery bonus
Pan Zelený: „Čekání na vylosovaný symbol v režimu Mystery je pokaždý pořádný drama!“ Pan Červený: „Od Synotu jsem si v posledních týdnech oblíbil ovocné klasiky, jako je třeba Respin Joker nebo Fruit Awards. Tohle je ale rozhodně fajn změna!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle