Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 28. 1. 2023 Recenze

Age of Troy: Zabojuj o pohádkové bohatství Troje!

Zahraj si na chvíli na odvážného válečníka a zapoj se do Trojské bitvy o pořádné výhry v novince od Amusnetu. Tento výrobce je proslulý hlavně díky svým ovocným hrám, ale v pecce Age of Troy tě přesvědčí, že tematické automaty umí taky na jedničku.

Paris s Helenou nadělují big winy

Ve hře Age of Troy zažiješ dobrodružství na pěti válcích s dvaceti výherními řadami. Nižší karetní symboly Q, K a A vyplácejí v pěti kusech 5násobek, s vyššími symboly to ale začne být zajímavější. Starobylá váza, zlaté mince a bitevní loď s vojenskou přilbou ti v pětici vynesou 10 až 20násobek. Postavy, které v podstatě zavinily válku, svojí vinu odčiní nasypáním pořádných násobků do tvého kreditu. Za Helenu v pěti zkasíruješ 25násobek, a Paris zhodnotí tvoji sázku až x50. Ve hře pochopitelně nesmí chybět ani Trojský kůň, od kterého ale nemusíš čekat žádné levoty. Naopak – dopomůže ti k výhrám jako wild symbol.

Epické free spiny

Když ti padnou na 1., 3. a 5. válci tři scattery, otevřeš brány antického chrámu, ve kterém na tebe čekají pohádkové výhry. Tak jako Trojskou válku rozhodl darovaný dřevěný kůň, i ve free spinech rozhodne o tom, jestli vyhraješ pořádnou raketu. Během 12 volných toček může tenhle wild symbol zabírat celé válce, díky čemuž není chycení plného plátna žádný problém. Povede se ti trefit Parise za rovný 1000násobek?
Pan Zelený: „Na týhle mašině marně hledám nějakou Achillovu patu. Zkrátka jí nic nechybí. Mám radost, že jsem se od Amusnetu po delší době dočkal tematický hry. Teď už jen přesně zamířit, a trefit šípem pikovej jackpot!“ Pan Červený: „Při dotáčení bonusovky jsem napnutější než při sledování Troji s Orlandem Bloomem. Když se ve free spinech Trojský koně splašej, tak už příval výher nic nezastaví 😊.“

Mrkněte také na tohle