Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 28. 11. 2023 Recenze

777 Strike: Sedmičkový automat sype výhry

Do konce roku nám již zbývá jen něco přes měsíc. Svět se pomalu halí do vánoční nálady a ty už určitě přemýšlíš, jakým pěkným dárečkem obdaruješ své nejbližší. Společně s naším nejnovějším dodavatelem v portfoliu Red Tiger, ti nabízíme šanci, jak v našem online casinu Sazka Hry svůj budget na vánoční dárky ještě trochu vylepšit. Ve výherním online automatu 777 Strike totiž doporučujeme vzít výhry přímým útokem!

Symbolová všehochuť, kde vládnou sedmy

Ač se na první pohled může zdát, že se jedná o další retro kousek, který moc překvapení nenabídne, opak je pravdou. Online slot 777 Strike ti nabídne pět válců s celkově deseti výherními liniemi a výplatami již od tří shodných symbolů. Už jen skladba symbolů je netradiční a najdeš tu od každého něco.

Nejnižší výhry nesou karetní symboly J, Q, K a A, které ti vyplatí maximálně 5,2násobek tvého vkladu za pět shodných symbolů ve výherním řádku. O něco vyšší výhry pak nadělují sladké třešně a šťavnaté citrony. Pětice kyselých citrónů tvoji peněženku potěší sympatickým 23násobkem sázky.

Zlatý hřeb večera, ale představují symboly sedmiček, které sypou ty největší výhry. V této casino hře najdeme hned 3 druhy barevných sedmiček. Osamělá modrá sedmička, dvojice zelených sedmiček a nejvyšší výherní symbol trio červených sedmiček. Tahle červená trojka ti v pětici rozzáří den hned o 77násobek. Za to už by si nějaký pěkný vánoční dárek jistě pořídil. 😉 

V bonusu tě čekají garantované výhry

Ještě jeden symbol jsme nezmínili, a to je samozřejmě speciální symbol nazvaný trefně „Zatočení zdarma“. Objevit se může pouze na válcích 1, 3 a 5. Pokud se ti podaří chytit všechny tři speciální symboly, tak se ti spustí bonusová hra, ve které obdržíš 7 free spinů zdarma. V posledním 7. zatočení máš šanci na znovu spuštění a aktivaci bonusu „Zatočení win“. Opět obdržíš 7 volných otoček ve kterých máš šanci na symboly wild, ale hlavně v každém zatočení zdarma máš garantovanou výhru.

V posledním sedmém zatočení můžeš opět chytit tři speciální symboly a spustit si další bonusovou funkci „Zatočení Wild“. Dalších 7 volných zatočení s garantovanou výhrou je vylepšených ještě funkcí zamykatelných wildů. Každý wild který ti během free spinů zdarma padne zůstane na své pozici až do konce bonusového kola. A uznej sám, že tady z toho big winy rozhodně koukají. Na nic nečekej a jdi si pro jisté výhry!
Pan Zelený: „Dodavatele Red Tiger začínám mít fakt rád. Další hra z jejich repertoáru, která mě chytla. S výhrami se tu nešetří a sbírám je už za tři spojené symboly.“ Pan Červený: „Zaručené výhry z volných zatočení? Tak to jsem snad ještě neviděl. A když se zamykají i wildy, tak nechci, aby free spiny zdarma někdy skončily. Naprostá bomba!“

Mrkněte také na tohle