Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 2. 8. 2023 Recenze

7 Bonus Up: Dokonalý zabiják nudy

Venku panují letní teploty, na slunci se nedá být a tak hledáš, čím vyplnit volnou chvilku? Máme pro tebe tip! Zkus si znásobit své výhry v našem novém online automatu od výrobce Endorphina. Stará dobrá klasika, která tě zaručeně pobaví. 

Šťavnaté výhry

Mašina se třemi válci a pěti výherními liniemi dnes už asi nikoho nepřekvapí. Na těchto klasikách hrávali již generace před námi. Tento hrací automat vás však překvapí moderním hávem a pohodovou muzikou, která tě naladí na výherní vlnu. Klasické ovocné symboly přináší nižší výhry, za to takové hvězdy nebo sedmičky dokážou tvé konto pořádně naplnit. 

Znásob své výhry

Ta pravá zábava však začne, když chytíš plátno stejných symbolů. Nejenže z toho bude koukat tučná výhra, ale dostaneš možnost svou výhru znásobit v Ovocné ruletě. Obdržíš 7 zatočení zdarma a v každém z nich můžeš výhru znásobit až 7x. Celkově tak tvá výhra může narůst až na neuvěřitelných 49x. A to je pořádná bomba!
Pan Zelený: "I nejmenší výhra mi přinese čtyřnásobek vkladu. To je hra podle mého gusta." Pan Červený: "Když se točí ruleta, tak ani nedýchám napětím, o kolik se mi výhra znásobí."

Mrkněte také na tohle