Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 30. 12. 2022 Recenze

50 Horses: Staň se králem dostihů!

Zahraj si na chvíli na žokeje, osedlej koně a roztoč to na dostihové dráze hry 50 Horses od Amusnetu. Dojeď si pro pořádné výhry, nebo rovnou pro jeden z jackpotů! Trefíš ten pikový?

Na kolik koní si vsadíš?

Na dostihovém závodišti si můžeš sám určit, na kolika drahách budeš jezdit pro výhry. Na výběr je 1, 10, 20, 30 nebo 50 výplatních linií. Kromě nízkých karetních symbolů na válcích najdeš čtyři ušlechtilá závodní plemena koní, která ti v pětici přihrají od 3 do 5násobku sázky. Nejvyšší běžné symboly, žokej s žokejkou ti s úsměvem na tváři navýší kredit až o 10násobek. Výherní násobky mohou být i větší, když si zahraješ na menší počet výherních řad. Na druhou stranu ale platí, že čím více aktivních linií, tím je větší šance na trefení výhry.

Podkovy nosí štěstí

Když jsou ve slotu koně, nesmí chybět ani podkovy. Tenhle symbol štěstí funguje jako wild, a navíc může vytvářet výherní kombinace i sám o sobě. Za pět podkov v linii na tebe čeká 20násobek. Kromě toho wild často zabere víc než jen jedno pole na válci, a tak skvěle zvyšuje šanci na úlovky. Jediným symbolem, který wild nenahradí, je scatter. Ten má podobu dostihového stadionu a když ti padne kdekoli na prostředních 3 válcích, můžeš se těšit na 5 free spinů, které se můžou neomezeně opakovat.
Pan Zelený: „Napoli, Furioso, Neklan… Tahle pecka mi připomíná milovanou deskovku z dětství, takže točky si tady fakt užívám!“ Pan Červený: „Líbí se mi, jak podkovy občas zaplňují celý válce, chytnout výhru je pak brnkačka. Hraju samozřejmě na všech 50 lajn, aby mi žádnej výherní kůň neutekl 😊.“

Mrkněte také na tohle