Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 13. 1. 2023 Recenze

5 Dazzling Hot: Ovocný slot se šťavnatými výhrami

Nový online automat z dílny dodavatele her Amusnet potěší všechny ovocnáře. Pětiválcový automat si můžete zkusit zdarma ve free módu nebo rozjet napínavou hru v režimu za peníze, kde můžete ulovit jako casino bonus jeden z karetních jackpotů jako například pikový Amusnet jackpot, který dosahuje běžně 200 000 až 300 000 korun!

Namíchejte si ovocný shake!

Pokud na tomto slotu pochytáte třešně jsou sice nejníže hodnocenými symboly ve hře, ale mají tu výhodu, že stačí 2 a výhra je na světě. Stejné nižší výše výher nabízí švestky, citrony a pomeranče. Natrhejte si hrozny nebo oťukejte zralé melouny a v 5 kusech můžete dostat 100násobek sázky. Největším trhákem jsou samozřejmě sedmičky, které ve 4 nebo 5 symbolech nadělí 200 nebo úžasný 1000násobek sázky!

Hvězdné scattery

U Amusnet her sice nezískáte za 3 zlaté scattery bonusovou hru s free spiny zdarma, ale za to místo toček zdarma padá slušná výhra a pokud získáte 4 nebo 5 hvězd, přijdete si na 10 nebo 50násobek sázky. Zlaté hvězdy mohou padnout kdekoli na válcích, takže hurá na lov!
Pan Zelený: „Melouny mám ze všeho nejradši a tady znamenají parádní odměny. Nejvíce se ovšem těším na jackpotovou hru, kde v kartách hledám piky, ať si můžu v zimě hezky přitopit.“ Pan Červený: „Každá mašina, kde můžu trefit statisícový jackpot stojí minimálně za vyzkoušení. Tady se mi nejvíc líbí kombinace hroznů a sedmiček, to se pak prachy jen sypou!“

Mrkněte také na tohle