Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 10. 11. 2023 Recenze

4Squad: Najdeš v sobě výherní superschopnost?

Už od dětství jsi fanouškem komiksových superhrdinů a jejich příběhy znáš nazpaměť? Zároveň jsi ale také fanouškem válců a rád zkoušíš své štěstí? Co takhle to spojit v jedno!

Jako první české online casino ti představujeme zahraničního výrobce Red Tiger, který si pro tebe nachystal výherní online automat jménem 4Squad, který je super schopnostmi nabitý k prasknutí.

Připrav se na vzrušující dobrodružství, kde nejlepší z nejlepších bojují nejen proti zločinu, ale hlavně o vzrušující výhry. Každý hrdina má své jedinečné schopnosti, které zvyšují tvou šanci na legendární výhry. 

Barevní hrdinové útočí na výhry

V této netradiční tematické online bedýnce hrají hlavní prim naši čtyři hrdinové Quake, Strike, Burst a Beam. Každý z hrdinů má svou vlastní barvu a symboly s nízkou výplatou a symboly s vysokou výplatou. Quakovi patří zelená, Strike vyznává modrou barvu, Burst si lebedí v červené a Beamovou favoritkou je žlutá barva.

Tentokrát se nemusíš zajímat o to, kolik výherních linií hrací automat obsahuje. Výhry totiž sbíráš za shluky symbolů. Nejmenší výhry bereš za 5 symbolů, spojit jich však můžeš i více než 20, kde už obdržíš velice zajímavé násobky. Jediný symbol, který nepatří k žádnému ze superhrdinů je symbol zlaté pěsti, který také naděluje nejvyšší výhry. Za shluk 20 a více symbolů tvoje kapsa ztěžkne hned o padesátinásobek tvého vkladu.

Speciální schopnosti

Už jsi viděl superhrdinu bez super schopností? My také ne, a proto si představíme co kdo z našich hrdinů umí. Každý superhrdina má nahoře nad herním polem kolem svého obličeje svůj postupový panel. Panely se naplňují, když vyhrajete shluk odpovídající barvy. Jakmile je panel plný, spustí se super funkce dle hrdiny, u kterého se panel naplnil.

Quake odstraní z válců všechny symboly s nízkou výplatou a na jejich místo napadají nové symboly. Strike svými blesky vymění náhodné symboly za symboly wild, které nahrazují jakýkoliv jiný herní symbol. Burst se ti proběhne po válcích a naklonuje náhodné symboly. Beam ti zase svým kouzelným zrakem nadělí násobitel od 2x do 10x.

Naplnit můžeš i všechny čtyři panely najednou a když se ti to povede, spustíš Superhrdinský režim. V něm dostaneš jedno volné zatočení zdarma ve kterém jsou všechny symboly s nízkou výhrou odstraněny a spustí se také všechny super schopnosti. A tady rozhodně může očekávat pořádný super big win. Připoj se k týmu a staň se superhrdinou!
Pan Zelený: „Na tematické online automaty si já obzvlášť potrpím. Už jako malá hromádka žetonů jsem snil o světě superhrdinů. Tady k tomu můžu pobrat i nějaké ty výhry, takže za mě úplná spokojenost.“ Pan Červený: „Každý hrdina má funkci, která mi kapsu naplní většími a většími výhrami. V superhrdinském módu to ani nestíhám sledovat, jak to tam padá. Mohli by mě vzít do party a to by pak výhry padaly pořád!"

Mrkněte také na tohle