Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 28. 12. 2022 Recenze

40 Super Hot: Zahřej se ovocnými výhrami

Co podniknout, když venku mrzne až praští? Zkus se místo u krbu zahřát u pecky 40 Super Hot od Amusnetu! S každou výhrou se rozhoří plameny tak žhavé, že u nich zaručeně roztaje každý. Přesvědč se o tom sám a tref jeden ze čtyř nadupaných jackpotů!

Není nad pořádnou klasiku

40 Super Hot je pětiválcová mašina bez žádných složitostí. Na pevně daných 40 výherních liniích potřebuješ k výhře najít aspoň tři kusy jednoho druhu ovoce a výhru máš v kapse. Třešně, pomeranče a citróny jsou tradičně nejnižší a výhra za ně tě nijak nevytrhne. Za melouny a švestky už tě ale čeká 2x tolik (v pěti kusech 5násobek sázky) a nejhodnotnějším ovocným kouskem je tu vínečko za 10násobek. Nejzajímavějším symbolem je ale rudá sedmička. Ta nejenže doplňuje výhry jako žolík, ale vyplácí zlaťáky i sama o sobě. Objev jich pět na jednom řádku a zkasíruj 25násobek sázky.

Splň si přání o velké výhře

Jediné symboly, které sedmička nenahradí, jsou hvězdy. Ty mají ale tu výhodu, že když padají, plní přání o výhrách bez ohledu na to, kam na plátno spadnou. Stačí, aby spadly aspoň 3 a sázka se ti znásobí x5. Za čtyři scattery si přijdeš na pěkný 20násobek, a pět zářivých hvězd kdekoli na válcích tě rozpálí ještě víc než plameny, protože ti nadělí luxusní 500násobek!
Pan Zelený: „Díky 40 liniím si sem tam přijdu na pěknou sumičku i za obyčejný třešně nebo citróny. Jednoduchá oddechovka ideální pro dlouhý zimní večery 😊.“ Pan Červený: „Svařák, grog, nebo jedna z HOT mašin od Amusnetu? Za mě je volba jasná, ovocný výhry mě zahřejou vždycky nejlíp!“

Mrkněte také na tohle