Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 5. 11. 2022 Recenze

40 Mega Clover: Štěstí ukryté v čtyřlístcích

Další retro hrací automat od Amusnetu přímo vybízí k polechtání štěstěny. V online automatu 40 Mega Clover, který je plný zlatých podkov a čtyřlístků se štěstí musí usmát zkrátka na každého. Tak to zkus i ty!

Ovocná jízda

Jak napovídá už název casino hry, pětiválcový herní automat nabízí 40 výherních linií. Na nich budeš hledat nejen staré dobré ovoce, ale i luxusnější symboly, jako jsou dolary, zlaté podkovy, zvonky nebo sedmičky.

Nejvíc tě potěší symbol čtyřlístku – ten funguje jako wild a zároveň vyplácí výhry sám o sobě, v pěti kusech parádní 50násobek. Možná si řekneš, že najít čtyřlístek je skoro nadlidský úkol. V téhle pecce ho ale uvidíš na každém rohu a často jím jsou obsypané celé válce!

Extra šance na výhru

Jediné symboly, které nenahrazuje wild, jsou fialové hvězdy. Ty ti ale na rozdíl od jiných znaků nasypou výhru ať padnou kamkoli na válce. Platí tady zlaté pravidlo „čím víc, tím líp“ – tři scattery znamenají 4násobek, čtyři 20násobek, a po jedné hvězdě na každém válci ti přihrají luxusní 400násobek sázky! Kromě toho jsi za každou sázku už od čtyř kaček ve hře o super jackpoty, vylosuješ si ten nejnabitější?
Pan Zelený: „Čtyřlístky jsem jako kluk hledal s velkým nadšením, ale málokdy jsem nějaký našel. Asi si je pro mě štěstěna schovávala do týhle mašiny, kde mi padají ostošest 😊.“ Pan Červený: „Jojo, ovocíčko a mechanický cvakání válců, to je to správný retro, který Amusnet umí na jedničku. Za mě super hra, kde člověk nemusí čekat na bonus, aby si odnes pěknej balík.“

Mrkněte také na tohle