Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 10. 3. 2023 Recenze

40 Lucky King: Vyhrávej jako Král!

Přisedni ke stolu usměvavého krále, který ve svém dvoře každou návštěvu štědře odmění parádními výhrami. Narazíš v tajných komnatách i na casino bonus v podobě Amusnet jackpot cards?

Královská hostina začíná

Stoly v královské síni hry 40 Lucky King se prohýbají pod náloží šťavnatého ovoce. Abys na tomhle 40řadovém pětiválci vyhrál, potřebuješ klasicky aspoň 3 stejné symboly na některé z linií. Třešně, citrony, pomeranče a švestky jsou spíš takový předkrm, ale melouny a hrozny už jsou celkem bašta, v pěti ti hodí 5násobek. Třešní na dortu jsou sedmičky – ty vyplácí drobné výhry i ve dvou, a v pěti kouscích si díky nim vychutnáš 25násobek sázky. U stolu samozřejmě nesmí chybět král, který všechny symboly kromě scatterů nahrazuje jako žolík. Sice se objevuje jen na prostředních třech válcích, ale zato je kolikrát umí zaplnit úplně celé!

Trefíš maximální výhru?

Jedinými symboly, který král nenahradí, jsou dolary. Ty mají ale tu výhodu, že když začnou cinkat o stůl, odrazí se rovnu do tvého měšce bez ohledu na to, na jaké pozice na válcích padnou. Stačí, aby spadly aspoň 3 a sázka se ti znásobí x2. Za čtyři scattery si přijdeš na pěkný 20násobek, a pět královských tolarů kdekoli na plátně ti nadělí maximální výhru v podobě luxusního 500násobku sázky!
Pan Zelený: „Podobně jako další mašiny od Amusnetu je Lucky King jednoduchá pecka, kde je ale spousta možností, jak vyhrát. Díky 40 výherním řadám mi padaj výhry jedna za druhou.“ Pan Červený: „Bomba hra! Akorát se trochu divím, že se ten král pořád tak usmívá, když ho v jednom kuse obírám o tolary z jeho pokladny. On ho ten smích přejde, až v jeho hradu narazím na jackpot 😊.“

Mrkněte také na tohle