Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 23. 7. 2022 Recenze

4 Spin: Efektivní automat s výběrem toho nejlepšího ovoce!

Výrobce e-gaming si pro nás přichystal našlapaný čtyřválcový automat, který je doslova nabitý funkcemi. Díky tmavě červenému pozadí hry si připadáte jako závodník, který uhání skrz ohnivé šlahouny po čtyř cestách, aby byl co nejrychleji v cíli. 

Spin for win!

Online automat sice obsahuje jen 10 výherních linií, ale v bonusové hře se jejich počet rozšíří až na parádních 54. Za třešně s citrony trefíte zanedbatelné výhry. Střední výhry získáte za pomeranče se švestkami. Zajímavější to začíná být s hrozny a melouny, kde už jsou výhry opravdu pěkné a ty nejluxusnější padají klasicky za zlaté nebo rudé sedmičky. Za ně si ve 3 kusech odnesete 40 nebo 60násobek sázky. Zlatá sedma je zároveň wildem, který dopomůže k mnohem vyšší výhře.

Bonus nebo osmička

Bonusovým symbolem je stylově protažené žluté písmeno B, kterých stačí ulovit alespoň 3 na spuštění bonusové hry s 10 točkami zdarma. Nejlepší na tom je, že free spiny jde trefit opakovaně, takže jste mnohem déle ve hře. Třešničkou na dortu je tajemná zlatá hvězda s nápisem mystery, která vám ve třech symbolech na výherních pozicích nadělí násobitel sázky v rozmezí od x2 až do nádherných x60, což už se vyplatí!
Pan Zelený: „Hra je okořeněná o wilda, mystery symbol a free spiny, což je rozhodně velké plus. Neustále se něco děje a já se tak můžu skvěle bavit a neumírám nudou." Pan Červený: „V tomhle automatu se mi dost líbí efekt, když při výhře symboly vzplanou a roztočí se dokola. Skoro celý pole hoří a já tak můžu shrábnout pořádnej úlovek. Nejsem přece žádný béčko, abych netrefil bonus.“

Mrkněte také na tohle