Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 17. 12. 2022 Recenze

30 Spicy Fruits: Okořeňte si život pořádnou výhrou

Už jste si někdy přihodili do ovocného salátu chilli papričku? Ne? Tak to je nejvyšší čas zkusit novou pecku od Amusnetu. Výhry z šťavnatého automatu okořeněného trochou chilli vám určitě zachutnají!

Osvědčená klasika

Na retro pětiválci vám k výhře stačí trefit aspoň 2 nebo 3 symboly na jedné ze 30 pevně daných výherních liniích. Kromě kreslených třešní, citrónů a barů vás budou zajímat hlavně symboly, bez kterých by to zkrátka nebyla ta správná klasika. Řeč je o zvonkách a sedmičkách, které vyplácí menší výhry už ve dvou kusech, a v pěti vám dokážou pěkně nadělit, když padnou ve více liniích. Chilli paprička s nápisem wild také sype výhry už ve dvou, v pěti za ní zkasírujete více než 30násobek sázky. Chilli umí ovoce pěkně roztančit, a nahrazuje tak všechny symboly, kromě scatterů.

Ulovte měšce s free spiny

Zelené měšce padají jen na prostředních třech válcích, a najdete v nich kromě dolarů volné točky. Platí tady pravidlo „čím víc, tím líp“ – potřebujete trefit aspoň 7 měšců pro získání 7 free spinů, 8 měchů vám přihraje 15 otoček a plné tři válce těchto bonusových symbolů spustí 30 toček zdarma, což už je opravdu slušná bonusová porce. Kromě téhle bonusovky může za jakoukoli sázku padnout bonus společný pro všechny Amusnet hry – Jackpot cards, kde si z karet vylosujete jeden z nabitých jackpotů.
Pan Zelený: „Ovoce s pálivejma papričkama je celkem nevšední kombo, ale v tomhle automatu mi zachutnalo. Chilli moc nemusím, ale když mi jich mašina nabídne 5 v řádku, těžko se odmítá 😊.“ Pan Červený: „Já bych pálivý chilli dával do všeho, takže jsem rád, že se moje oblíbený ochucovadlo objevilo v mým milovaným ovoci. Nejvíc mě ale rozpálí, když padne 9 měšců s 30 free spiny!“

Mrkněte také na tohle