Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 12. 11. 2022 Recenze

20 Super Hot: Zkroť divoké sedmy a buď v balíku!

Jestli už máš moderních strojů se spoustou speciálních funkcí až po krk, 20 Super Hot od Amusnetu je pro tebe ideální volba. U válců plných naleštěného ovoce a sedmiček si parádně oddechneš a můžeš si odnést zajímavé výhry a nabité jackpoty. Trefíš ten pikový?

Co si přát, když padají hvězdy?

Tahle „simple“ retro mašina nabízí 5 válců s 20 fixně danými výherními řadami. Najdeš tu oblíbené třešně, citróny, melouny i vínečka. Jak bývá u ovocných her zvykem, nejvyšším symbolem je sedmička, která v pěti vyplácí 50násobek sázky. Co už ale tak běžné není je to, že sedmička zároveň funguje i jako wild a nahrazuje tak všechny symboly kromě hvězd.

Hvězdné scattery

Když začnou na plátno padat hvězdy, nemusíš si lámat hlavu nad tím, co si přát. Budeš si zkrátka přát, aby jich přišlo co nejvíc. Hvězdy fungují jako scattery, takže ti nasypou výhru, aniž by musely být srovnané v linii. Za tři hvězdy to sice není žádná hitparáda, ale čtyři ti už přihrají 20násobek a pět hvězd znásobí tvou sázku dokonce x500! 
Pan Zelený: „Rád objevuju novinky ve světě automatů, ale od všech speciálních funkcí a mechanik si občas musím odfrknout u nějaký ovocný klasiky a k tomu je 20 Super Hot ideální.“ Pan Červený: „Když padaj hvězdy, nemusím si nic přát, protože už dopředu vím, že to bude raketa. A to mě na tomhle slotu baví nejvíc!“

Mrkněte také na tohle