Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 27. 12. 2022 Recenze

20 Diamonds: Nadělte si diamantové výhry

Našli jste pod stromečkem nechtěné ‚měkkouše‘? Tak omrkněte výlohu s luxusními drahokamy hry 20 Diamonds od Amusnetu, a nadělte si dodatečně pořádné big winy. A kdo ví, třeba mezi diamanty natrefíte i na jeden z nabitých jackpotů!

Který drahokam je nejluxusnější?

Diamanty a různé krystaly jsou hned po ovoci celosvětově nejoblíbenějšími symboly v online automatech. V téhle pětiválcové mašině s 20 pevně danými výherními liniemi najdete drahokamy rozličných tvarů a barev a k výhře potřebujete trefit klasicky aspoň tři v řadě. Pětice fialových ametystů a modrých safírů vám vynese 10násobek sázky a pravé diamanty vám do kapes přihrají slušný 20násobek.

Šperková jízda

Ve slotu se samozřejmě můžete těšit i na speciální symboly. Sedmička vybroušená z rubínu vyplácí v pětici krásný 50násobek, a navíc ještě funguje jako wild, který nahrazuje všechny symboly, kromě scatterů. Scatter symbol v podobě hvězdy vyplněné drahokamy má tu výhodu, že vám nasype výhry i když zrovna nepadne ve výherní řadě a symboly spolu ani nemusí sousedit. Zkrátka potřebujete aspoň 3 kdekoli a nižší výhra je vaše. Čtyři hvězdy už značí navýšení konta o 20násobek, a pět těchto naleštěných šperků vám nadělí pořádnou raketu, rovný 500násobek sázky!
Pan Zelený: „Proti měkkoušům pod stromečkem nic nemám, ale přece jen – diamanty jsou diamanty. 20 Diamonds je jednoduchá pecka ideální pro trochu oddychu.“ Pan Červený: „Ty zlatý hvězdy bych si na krk asi nepověsil, ale když na plátno napadaj aspoň ve čtyřech, tak je to lepší, než kdybych šel vyloupit klenotnictví!“

Mrkněte také na tohle