Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 14. 12. 2022 Recenze

100 Cats: Tyhle kočky si zamiluje i pejskař!

Nekonečné debaty o tom, jestli je lepší mazlíček pes nebo kočka, konečně našly rozřešení. Při hraní nové mašiny od Amusnetu i ten nejzarytější pejskař uzná, že kočky mají zkrátka něco do sebe. Přesvědč se o tom sám a nech si od nich vymňoukat pořádnou výhru!

Trefuj výhru za výhrou

Jednou z největších předností tohoto pětiválce se čtyřmi řádky je vysoký počet výplatních linií. Ty nejsou fixně dané, takže si můžeš vybrat, jestli to roztočíš na 20, 30, 50 nebo na stovce řadách. Na 100 liniích ale trefíš víc výher a častěji. Písmena J, Q, K a A ti přihrají spíš menší výhry, takové obyčejné granule. S chlupatými mazlíčky se ale dočkáš pořádných pamlsků. Modrooká Siamka vyplácí v pěti 4násobek a dlouhosrsté Peršanky 6násobek. To se nemusí zdát jako moc, ale na sto liniích málokdy přijde výhra jen v jedné lajně. Vhod ti přijde i načančaná bloncka, která vypadá trochu jako Marilyn Monroe. Ta funguje jako wild a zároveň jako nejhodnotnější symbol ve hře – v pětici tě obdaří kromě úsměvu taky 10násobkem sázky.

Kočičí rodinka naděluje

Jediným symbolem, který nemůže být nahrazen wildem, je scatter. Růžový nápis ‚Cats Family‘ padá jen na prostředních třech válcích, a když se to stane, máš v kapse 10 free spinů, které se můžou klidně spustit i opakovaně. A kdyby ti to snad přišlo málo, tak měj na paměti, že i v téhle hře můžeš za jakoukoli sázku čapnout jeden z karetních jackpotů, a vydělat tak na pořádnou zásobu mňamek – třeba pro tvého mazlíčka!
Pan Zelený: „Kočky mám rád, ale v bytě po nich zůstává spousta chlupů, který má pak člověk nalepený úplně všude. Po kočkách z tohohle automatu všude zůstávaj akorát peníze, který s radostí posbírám!“ Pan Červený: „Patřím do táboru pejskařů, takže na mašině mě nejvíc zaujala ta blonďatá kočka, co doplňuje výhry. Několikrát mi pokryla skoro celý válce, to jsem se pak na ty výhry nemohl vynadívat 😊.“

Mrkněte také na tohle