Jak změnit nebo přidat platební kartu?

Vezměte prosím na vědomí, že nová karta musí být vedena na vaše jméno. Změna a přidání platební karty probíhají stejně. Je jen na vás, zda po přidání nové karty starou smažete nebo si ji v účtu ponecháte.

Postupujte jako při běžném vkladu
současnou platební kartou. V Můj účet zvolte VLOŽIT.
1 Postupujte jako při běžném vkladu současnou platební kartou. V Můj účet zvolte VLOŽIT.
Klikněte na Přidat novou kartu.
2 Klikněte na Přidat novou kartu.
Vyberte částku, kterou chcete z nové karty vložit. Minimální částka pro vklad je 10 Kč. Klikněte na modré tlačítko VLOŽIT.
3 Vyberte částku, kterou chcete z nové karty vložit. Minimální částka pro vklad je 10 Kč. Klikněte na modré tlačítko VLOŽIT.
Automaticky vás přesměrujeme na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte údaje z nové platební karty. Pokud se nic neděje, klikněte na tlačítko Přejít k platbě.
4 Automaticky vás přesměrujeme na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte údaje z nové platební karty. Pokud se nic neděje, klikněte na tlačítko Přejít k platbě.
V novém okně se vám zobrazí stránka systému PayU, kde zadejte údaje o nové platební kartě. Pamatujte, že vklad se provede okamžitě, abychom ověřili, že zadané údaje jsou správné. Máte-li vyplněno, stiskněte Zaplatit a uložit kartu.
5 V novém okně se vám zobrazí stránka systému PayU, kde zadejte údaje o nové platební kartě. Pamatujte, že vklad se provede okamžitě, abychom ověřili, že zadané údaje jsou správné. Máte-li vyplněno, stiskněte Zaplatit a uložit kartu.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

chatZahájit chat

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás