Jak vložit peníze na herní účet kartou?

Vklad platební kartou zvládnete raz dva a peníze máte na herním účtu téměř okamžitě. Vklad kartou můžete použít i jako metodu ověření platební metody při registraci, což je jedna z podmínek dokončení registrace.
slide-0
slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5
Kulicnik
Nejprve se budete muset přihlásit do svého účtu. Klikněte na své jméno a vyberte možnost VLOŽIT.
V nabídce si zvolte metodu VKLAD PLATEBNÍ KARTOU.
Vyberte částku, kterou chcete vložit nebo do prázdného políčka vepište vlastní. Stiskněte tlačítko VLOŽIT. Pokud na svém monitoru nevidíte tlačítko VLOŽIT, máte pravděpodobně špatně nastavené zvětšení prohlížeče (podívejte se do technických dotazů, jak vše správně nastavit).
Při prvním vkladu platební kartou zadejte údaje z karty vedené na vaše jméno. Všechna pole jsou povinná. Třímístný CVC kód je na druhé straně karty. Údaje o kartě uložíme, protože nám to ukládá zákon. Nebojte, jsou u nás v bezpečí a příště je nemusíte znovu vyplňovat.
Po potvrzení budete přesměrováni na stránku ověření. První transakci touto kartou je pak vždy potřeba dodatečně potvrdit tak, jak jste zvyklí (v mobilní aplikaci, SMS kódem atd.). U dalších transakcí bude toto potvrzení záviset na vaší bance.
Po zpracování požadavku na vklad na straně vaší banky se připíšou peníze na váš herní účet. Trvá to zpravidla několik okamžiků. Zašleme vám také potvrzující e-mail.

Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.
Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat