Jak vložit peníze na herní účet kartou?

Vklad platební kartou zvládnete raz dva a peníze máte na herním účtu téměř okamžitě. Pokud vložíte kartou, ověříme zároveň i vaši platební metodu. To je také jednou z podmínek pro získání plné registrace.

Nejprve se budete muset přihlásit do svého účtu. Klikněte na své jméno a vyberte možnost VLOŽIT.
1 Nejprve se budete muset přihlásit do svého účtu. Klikněte na své jméno a vyberte možnost VLOŽIT.
Vyberte částku, kterou chcete vložit nebo do prázdného políčka vepište vlastní. Stiskněte tlačítko VLOŽIT. 


Pokud na svém monitoru nevidíte tlačítko VLOŽIT, máte pravděpodobně špatně nastavené zvětšení prohlížeče (podívejte se do technických dotazů, jak vše správně nastavit).
2 Vyberte částku, kterou chcete vložit nebo do prázdného políčka vepište vlastní. Stiskněte tlačítko VLOŽIT. Pokud na svém monitoru nevidíte tlačítko VLOŽIT, máte pravděpodobně špatně nastavené zvětšení prohlížeče (podívejte se do technických dotazů, jak vše správně nastavit).
Ve vyskakovacím okně klikněte na PŘEJÍT K PLATBĚ, kde vás přesměrujeme na zabezpečenou platební bránu. Pokud se po kliknutí na VLOŽIT nic neděje, ujistěte se, že máte povolená vyskakovací okna. Návod, jak je povolit, najdete v Centru podpory v sekci Technické problémy.
3 Ve vyskakovacím okně klikněte na PŘEJÍT K PLATBĚ, kde vás přesměrujeme na zabezpečenou platební bránu. Pokud se po kliknutí na VLOŽIT nic neděje, ujistěte se, že máte povolená vyskakovací okna. Návod, jak je povolit, najdete v Centru podpory v sekci Technické problémy.
Při prvním vkladu platební kartou zadejte údaje z karty vedené na vaše jméno. Všechna pole jsou povinná. Třímístný CVC kód je na druhé straně karty. Údaje o kartě uložíme, protože nám to ukládá zákon. Nebojte, jsou u nás v bezpečí a příště je nemusíte znovu vyplňovat. První transakci touto kartou je pak vždy potřeba dodatečně potvrdit tak, jak jste zvyklí (v mobilní aplikaci, SMS kódem atd.). U dalších transakcí bude toto potvrzení záviset na vaší bance.
4 Při prvním vkladu platební kartou zadejte údaje z karty vedené na vaše jméno. Všechna pole jsou povinná. Třímístný CVC kód je na druhé straně karty. Údaje o kartě uložíme, protože nám to ukládá zákon. Nebojte, jsou u nás v bezpečí a příště je nemusíte znovu vyplňovat. První transakci touto kartou je pak vždy potřeba dodatečně potvrdit tak, jak jste zvyklí (v mobilní aplikaci, SMS kódem atd.). U dalších transakcí bude toto potvrzení záviset na vaší bance.
Po zpracování požadavku na vklad na straně vaší banky se připíšou peníze na váš herní účet. Trvá to zpravidla několik okamžiků. Zašleme vám také potvrzující e-mail.
5 Po zpracování požadavku na vklad na straně vaší banky se připíšou peníze na váš herní účet. Trvá to zpravidla několik okamžiků. Zašleme vám také potvrzující e-mail.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

chatZahájit chat

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás