Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč

Jak vložit peníze na herní účet kartou?

Vklad platební kartou zvládnete raz dva a peníze máte na herním účtu téměř okamžitě. Pokud vložíte kartou, ověříme zároveň i vaši platební metodu. To je také jednou z podmínek pro získání plné registrace.

Nejprve se budete muset přihlásit do svého účtu. Klikněte na své jméno a vyberte možnost VLOŽIT.
1 Nejprve se budete muset přihlásit do svého účtu. Klikněte na své jméno a vyberte možnost VLOŽIT.
Vyberte částku, kterou chcete vložit nebo do prázdného políčka vepište vlastní. Stiskněte tlačítko VLOŽIT. 


Pokud na svém monitoru nevidíte tlačítko VLOŽIT, máte pravděpodobně špatně nastavené zvětšení prohlížeče (podívejte se do technických dotazů, jak vše správně nastavit).
2 Vyberte částku, kterou chcete vložit nebo do prázdného políčka vepište vlastní. Stiskněte tlačítko VLOŽIT. Pokud na svém monitoru nevidíte tlačítko VLOŽIT, máte pravděpodobně špatně nastavené zvětšení prohlížeče (podívejte se do technických dotazů, jak vše správně nastavit).
Pokud vkládáte kartou poprvé, budete muset nejprve zadat údaje z platební karty. Karta musí být vedena na vaše jméno. Všechna pole jsou povinná. Třímístný CVC kód najdete na druhé straně karty. Údaje o kartě budou uloženy, protože nám to ukládá zákon. Ale nebojte, jsou u nás zcela v bezpečí a příště je nemusíte znovu vyplňovat.
3 Pokud vkládáte kartou poprvé, budete muset nejprve zadat údaje z platební karty. Karta musí být vedena na vaše jméno. Všechna pole jsou povinná. Třímístný CVC kód najdete na druhé straně karty. Údaje o kartě budou uloženy, protože nám to ukládá zákon. Ale nebojte, jsou u nás zcela v bezpečí a příště je nemusíte znovu vyplňovat.
Po zpracování požadavku na vklad na straně vaší banky se připíšou peníze na váš herní účet. Trvá to zpravidla několik okamžiků. Zašleme vám také potvrzující e-mail.
4 Po zpracování požadavku na vklad na straně vaší banky se připíšou peníze na váš herní účet. Trvá to zpravidla několik okamžiků. Zašleme vám také potvrzující e-mail.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás