Jak vložit peníze na herní účet bankovním převodem?

Některé banky (Česká spořitelna, Moneta, Komerční banka, UniCredit Bank, Raiffeisen Bank, Fio Banka, ČSOB) vás při vkladu přesměrují rovnou do internetového bankovnictví, pokud ho využíváte.

Některé banky vygenerují šablonu s údaji, které zadáte ve svém internetovém bankovnictví.

Účet, ze kterého vkládáte musí být vedený na vaše jméno.
slide-0
slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5
Kulicnik
Po přihlášení do vašeho herního účtu klikněte na své jméno v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte VLOŽIT.
Vyberte vklad bankovním převodem. Posílat peníze je možné pouze z účtu vedeného na vaše jméno.
Vkládáte-li bankovním převodem poprvé, budete muset vyplnit všechny požadované údaje. Poté klikněte na modré tlačítko VLOŽIT. Pokud máte banku, která podporuje online převody, zobrazí se vám políčko „U své banky používám internetové bankovnictví". Pokud ho zaškrtnete, vklad bude dokončen přímo ve vašem internetovém bankovnictví, kde ho musíte potvrdit. V případě, že vaše banka tyto vklady nepodporuje, budou vám vygenerovány platební údaje, které zadáte v internetovém bankovnictví sami.
Po kliknutí na tlačítko PŘEJÍT K PLATBĚ budete přesměrováni na zabezpečenou stránku, kde vložíte platební údaje. V případě, že vaše banka podporuje online vklady, budete vyzváni k přihlášení do vašeho internetového bankovnictví. Pokud se vám okno přesměrování nezobrazuje, zkontrolujte, zda máte v prohlížeči povolena vyskakovací okna. Návod, jak je povolit, najdete v sekci Technické problémy.
Po přesměrování uvidíte platební bránu PayU, kde najdete potřebné informace o bankovním převodu. Informace obdržíte i e-mailem. Pokud to vaše banka podporuje, budete přesměrováni do internetového bankovnictví. Pokud ne, přihlaste se do internetového bankovnictví a zadejte příkaz k úhradě pomocí jednorázových údajů z vygenerované šablony. Údaje můžete vložit i pomocí QR kódu, který naleznete na šabloně. Peníze vám připíšeme zpravidla do dvou dnů, záleží na rychlosti bankovního převodu.
Pokud vaše banka podporuje online vklady na herní účet, budete vyzváni k přihlášení do vašeho internetového bankovnictví. V něm dokončete platbu, která pro vás již bude předvyplněná.

Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.
Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat