Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč

Jak vložit peníze na herní účet bankovním převodem?

Po přihlášení do vašeho herního účtu klikněte na své jméno v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte VLOŽIT.
1 Po přihlášení do vašeho herního účtu klikněte na své jméno v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte VLOŽIT.
Vyberte vklad bankovním převodem.
2 Vyberte vklad bankovním převodem.
Vkládáte-li bankovním převodem poprvé, budete muset vyplnit všechny požadované údaje. Poté klikněte na modré tlačítko VLOŽIT.
3 Vkládáte-li bankovním převodem poprvé, budete muset vyplnit všechny požadované údaje. Poté klikněte na modré tlačítko VLOŽIT.
Budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu PayU, kde najdete potřebné informace o bankovním převodu. Tyto informace také obdržíte do emailu. Zajděte do své banky osobně a vyplňte příkaz k úhradě nebo využijte internetového bankovnictví, pokud máte. Peníze vám připíšeme zpravidla do dvou dnů, záleží na rychlosti bankovního převodu.
4 Budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu PayU, kde najdete potřebné informace o bankovním převodu. Tyto informace také obdržíte do emailu. Zajděte do své banky osobně a vyplňte příkaz k úhradě nebo využijte internetového bankovnictví, pokud máte. Peníze vám připíšeme zpravidla do dvou dnů, záleží na rychlosti bankovního převodu.
Na stránce PayU si můžete stáhnout a vytisknout šablonu příkazu k úhradě, kterou si sebou můžete vzít do banky, kde formulář doplníte a předáte pracovníkovi přepážky.
5 Na stránce PayU si můžete stáhnout a vytisknout šablonu příkazu k úhradě, kterou si sebou můžete vzít do banky, kde formulář doplníte a předáte pracovníkovi přepážky.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás