Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč

Jak vložit peníze na herní účet bankovním převodem?

Po přihlášení do vašeho herního účtu klikněte na své jméno v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte VLOŽIT.
1 Po přihlášení do vašeho herního účtu klikněte na své jméno v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte VLOŽIT.
Vyberte vklad bankovním převodem.
2 Vyberte vklad bankovním převodem.
Vkládáte-li bankovním převodem poprvé, budete muset vyplnit všechny požadované údaje. Poté klikněte na modré tlačítko VLOŽIT.
3 Vkládáte-li bankovním převodem poprvé, budete muset vyplnit všechny požadované údaje. Poté klikněte na modré tlačítko VLOŽIT.
Budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu PayU, kde najdete potřebné informace o bankovním převodu. Tyto informace také obdržíte do e-mailu. Zajděte do své banky osobně a vyplňte příkaz k úhradě nebo využijte internetového bankovnictví, pokud vaše banka podporuje online převody (viz poslední krok). Peníze vám připíšeme zpravidla do dvou dnů, záleží na rychlosti bankovního převodu.
4 Budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu PayU, kde najdete potřebné informace o bankovním převodu. Tyto informace také obdržíte do e-mailu. Zajděte do své banky osobně a vyplňte příkaz k úhradě nebo využijte internetového bankovnictví, pokud vaše banka podporuje online převody (viz poslední krok). Peníze vám připíšeme zpravidla do dvou dnů, záleží na rychlosti bankovního převodu.
Na stránce PayU si můžete stáhnout a vytisknout šablonu příkazu k úhradě, kterou si sebou můžete vzít do banky, kde formulář doplníte a předáte pracovníkovi přepážky.
5 Na stránce PayU si můžete stáhnout a vytisknout šablonu příkazu k úhradě, kterou si sebou můžete vzít do banky, kde formulář doplníte a předáte pracovníkovi přepážky.
Pokud vaše banka podporuje online vklady na herní účet, budete vyzváni k přihlášení do vašeho internetového bankovnictví. V něm dokončete platbu, která pro vás již bude předvyplněná.
6 Pokud vaše banka podporuje online vklady na herní účet, budete vyzváni k přihlášení do vašeho internetového bankovnictví. V něm dokončete platbu, která pro vás již bude předvyplněná.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás