Jak vložit peníze na herní účet bankovním převodem?

Některé banky (Česká spořitelna, Moneta, Komerční banka, UniCredit Bank, Raifeissen Bank, Fio Banka, ČSOB a ERA) vás při vkladu přesměrují rovnou do internetového bankovnictví, pokud ho využíváte.

Některé banky vygenerují šablonu s údaji, které zadáte ve svém internetovém bankovnictví.

Účet, ze kterého vkládáte musí být vedený na vaše jméno.

Po přihlášení do vašeho herního účtu klikněte na své jméno v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte VLOŽIT.
1 Po přihlášení do vašeho herního účtu klikněte na své jméno v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte VLOŽIT.
Vyberte vklad bankovním převodem. Posílat peníze je možné pouze z účtu vedeného na vaše jméno.
2 Vyberte vklad bankovním převodem. Posílat peníze je možné pouze z účtu vedeného na vaše jméno.
Vkládáte-li bankovním převodem poprvé, budete muset vyplnit všechny požadované údaje. Poté klikněte na modré tlačítko VLOŽIT. Pokud máte banku, která podporuje online převody, zobrazí se vám políčko „U své banky používám internetové bankovnictví". Pokud ho zaškrtnete, vklad bude dokončen přímo ve vašem internetovém bankovnictví, kde ho musíte potvrdit. V případě, že vaše banka tyto vklady nepodporuje, budou vám vygenerovány platební údaje, které zadáte v internetovém bankovnictví sami.
3 Vkládáte-li bankovním převodem poprvé, budete muset vyplnit všechny požadované údaje. Poté klikněte na modré tlačítko VLOŽIT. Pokud máte banku, která podporuje online převody, zobrazí se vám políčko „U své banky používám internetové bankovnictví". Pokud ho zaškrtnete, vklad bude dokončen přímo ve vašem internetovém bankovnictví, kde ho musíte potvrdit. V případě, že vaše banka tyto vklady nepodporuje, budou vám vygenerovány platební údaje, které zadáte v internetovém bankovnictví sami.
Po kliknutí na tlačítko PŘEJÍT K PLATBĚ budete přesměrováni na zabezpečenou stránku, kde vložíte platební údaje. V případě, že vaše banka podporuje online vklady, budete vyzváni k přihlášení do vašeho internetového bankovnictví. Pokud se vám okno přesměrování nezobrazuje, zkontrolujte, zda máte v prohlížeči povolena vyskakovací okna. Návod, jak je povolit, najdete v sekci Technické problémy.
4 Po kliknutí na tlačítko PŘEJÍT K PLATBĚ budete přesměrováni na zabezpečenou stránku, kde vložíte platební údaje. V případě, že vaše banka podporuje online vklady, budete vyzváni k přihlášení do vašeho internetového bankovnictví. Pokud se vám okno přesměrování nezobrazuje, zkontrolujte, zda máte v prohlížeči povolena vyskakovací okna. Návod, jak je povolit, najdete v sekci Technické problémy.
Po přesměrování uvidíte platební bránu PayU, kde najdete potřebné informace o bankovním převodu. Tyto informace také obdržíte do e-mailu. Pokud to vaše banka podporuje, budete přesměrováni do internetového bankovnictví. Pokud ne, tak se přihlaste sami do internetového bankovnictví a zadejte příkaz k úhradě pomocí jednorázových údajů z vygenerované šablony. Peníze vám připíšeme zpravidla do dvou dnů, záleží na rychlosti bankovního převodu.
5 Po přesměrování uvidíte platební bránu PayU, kde najdete potřebné informace o bankovním převodu. Tyto informace také obdržíte do e-mailu. Pokud to vaše banka podporuje, budete přesměrováni do internetového bankovnictví. Pokud ne, tak se přihlaste sami do internetového bankovnictví a zadejte příkaz k úhradě pomocí jednorázových údajů z vygenerované šablony. Peníze vám připíšeme zpravidla do dvou dnů, záleží na rychlosti bankovního převodu.
Pokud vaše banka podporuje online vklady na herní účet, budete vyzváni k přihlášení do vašeho internetového bankovnictví. V něm dokončete platbu, která pro vás již bude předvyplněná.
6 Pokud vaše banka podporuje online vklady na herní účet, budete vyzváni k přihlášení do vašeho internetového bankovnictví. V něm dokončete platbu, která pro vás již bude předvyplněná.
Na stránce PayU si můžete stáhnout a vytisknout šablonu příkazu k úhradě, který zadáte buď v internetovém bankovnictví, nebo, pokud této služby nevyužíváte, vám poslouží jako podklad pro podání příkazu na pobočce. Údaje pro platbu nelze použít opakovaně.
7 Na stránce PayU si můžete stáhnout a vytisknout šablonu příkazu k úhradě, který zadáte buď v internetovém bankovnictví, nebo, pokud této služby nevyužíváte, vám poslouží jako podklad pro podání příkazu na pobočce. Údaje pro platbu nelze použít opakovaně.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

chatZahájit chat

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás