Jak ověřím své osobní údaje prostřednictvím Identity občana?

Ověření prostřednictvím tzv. elektronické občanky vám umožní hrát pouze losy a loterie. Pokud chcete hrát Sazka Hry a kurzové sázky Sazkabet, musíte ověřit svou totožnost pomocí internetového bankovnictví nebo s dokladem totožnosti osobně na terminálu Sazky.
slide-0
slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5
slide-6
slide-7
slide-8
slide-9
slide-10
slide-11
Kulicnik
Stačí se přihlásit do svého účtu na Sazka.cz, v přehledu účtu zvolte Ověřit osobní údaje a klikněte na možnost Online pomocí elektronické identifikace.
Budete přesměrováni na stránky identitaobcana.cz
Pokud vše proběhne v pořádku, po přesměrování na stránky Sazka, se zobrazí oznámení o úspěšném propojení.
Zobrazí se úvodní stránka Identity občana, kde vyberte jakým způsobem se chcete přihlásit, v tomto případě OP s čipem ("eObčanka" od 1. 7. 2018). Ověření přes možnost Jméno, Heslo SMS najdete na obrázku č. 10.
Budete přesměrováni na stránku, kde pomocí tlačítka přihlásit spustíte přihlášení. Budete vyzváni k vložení OP do čtečky.
Na přihlašovací stránce zadejte svůj iOK kód, který slouží pro potvrzení identifikace. Pokud je kód správný, budete přesměrováni na stránku se souhlasem.
Zvolte možnost „Uděluji JEDNORÁZOVÝ souhlas".
Ověření přes možnost – Jméno, Heslo, SMS.
Zadejte přihlašovací údaje, potvrďte je. Na váš telefon vám přijde ověřovací SMS.
Opět zvolte možnost „Uděluji jednorázový souhlas" a postupujte stejně jako u přihlášení pomocí čipu.
Pokud se údaje, které jsme obdrželi z portálu Identita občana shodují s údaji, které jste uvedli při registraci, uvidíte takovéto potvrzení.
Pokud se ale kontrola nezdaří, uvidíte tuto hlášku. Znamená to, že jste zadali špatné údaje. Kontaktujte naše specialisty prostřednictvím chatu, kteří ověří správnost informací ve vašem profilu.

Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.
Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat