Jaké jsou zásady bezpečného používání herního portálu Sazka.cz?

Sepsali jsme pro vás 8 hlavních zásad.
  1. Buďte obezřetní, když používáte veřejné, nezabezpečené Wi-Fi sítě – vždy se přesvědčte, že stránka, na kterou přistupujete je zabezpečená (adresa začíná "https://") nebo použijte jiný způsob zabezpečení (např. VPN).
  2. Střežte si svoje citlivé údaje, zejména údaje přihlašovací a spojené s identifikací jakožto osoby. Nezadávejte je na pochybných webových stránkách a neposílejte je e-mailem.
  3. Zvolte si bezpečné heslo, které nelze odvodit od informací spojených s Vaší osobou, a nikomu jej nesdělujte. Pro každou službu (vyžadující vytvoření hesla) si zvolte heslo unikátní.
  4. Při návštěvě herního portálu Sazka.cz se ujistěte, že vždy adresa začíná „https://" a prohlížeč potvrzuje zabezpečené spojení a použití důvěryhodného certifikátu (typicky vyznačeno symbolem zámečku zelené barvy nebo zeleným podbarvením adresního řádku).
  5. Buďte podezřívaví k příchozím e-mailům: ty od Sazka přijdou z adres z domény „@sazka.cz" a nebudou po Vás vyžadovat zadání citlivých údajů.
  6. Aplikace pro mobilní zařízení stahujte z důvěryhodných zdrojů a kontrolujte, zda nevyžadují neočekávaná oprávnění.
  7. Pravidelně aktualizujte operační systém a prohlížeč na svém počítači.
  8. Pokud máte jakékoliv podezření, že něco s herním portálem Sazka.cz, komunikací ze Sazka apod. není v pořádku, spojte se s naším Kontaktním centrem.

Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.
Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat