Jak se nenechat nachytat podvodnými SMS zprávami a e-maily?

Podvody prostřednictvím falešných e-mailů a SMS zpráv jsou stále častější. Chceme vás proto varovat před možnými útoky, které mohou být namířeny i proti vám, zákazníkům Sazky. Tyto podvody mohou mít podobu SMS zpráv nebo phishingových e-mailů nápadně připomínající komunikaci naší společnosti. Jejich smyslem je odcizit a zneužít vaše citlivé údaje.

Na tyto zprávy, prosím, nereagujte a neklikejte na odkazy v nich uvedené. Nesdílejte své osobní, platební ani jiné údaje.

Poslední taková podvodná zpráva byla rozesílána v období Velikonoc a zákazníky informovala o dárku zdarma. Zpráva odkazovala na webovou stránku, která vytvářela dojem, že jde o prezentaci společnosti Sazka. TATO SMS NENÍ ZASÍLÁNA SPOLEČNOSTÍ SAZKA A SPOLEČNOST DŮRAZNĚ PŘED TOUTO PODVODNOU ZPRÁVOU ZÁKAZNÍKY VARUJE. Účelem této podvodné zprávy je vylákat ze zákazníků bezpečnostní údaje o platebních kartách, jako je datum expirace karty nebo trojmístný CVC2/CVV2 kód ze zadní strany karty. Upozorňujeme, že text podvodné SMS může být měněn. 

Jediná oficiální doména společnosti je www.sazka.cz.

V případě potřeby můžete také kontaktovat naše kontaktní centrum na telefonu 266 12 12 12.


Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.
Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat