Jak používat aplikaci Sazka Klub?

Aplikace Sazka Klub je pomocník pro sázení na prodejních místech. Má ale mnohem více funkcí.
Příprava sázky
Připravte si sázenku v pohodlí předem. V aplikaci si ji můžete vyladit do dokonalosti a uložit i na příště. Každá připravená sázenka má svůj unikátní čárový kód. Ten pak stačí na prodejním místě dát načíst obsluze a požádat o obnovení sázky. Navíc čárový kód obsahuje i Sazka kartu, takže s aplikací ji už nikdy nezapomenete napípnout.
Po uzavření sázky obdržíte od obsluhy papírové potvrzení o sázce. Dobře si ho schovejte, papírové potvrzení o sázce je jediný doklad pro vyplacení případné výhry.

Ověření výhry 
Vsadili jste si a teď chcete zjistit, zda jste vyhráli? Není nic jednoduššího! Stačí v aplikaci naskenovat papírové potvrzení o sázce a hned vidíte, jak se vám dařilo.

Kolo štěstí od Sazky
Točit Kolem můžete rovnou v aplikaci. Odměny se vám připíší na váš účet a vy máte přehled, jak na tom jste. Sazka karta se navíc automaticky načte s každou sázkou, kterou provedete pomocí připravené sázenky z aplikace, takže se už nikdy nestane, že přijdete o svou šanci na extra odměnu.

Přehled sázek
V aplikaci najdete přehled všech svých sázek. Stačí, když si na prodejním místě vsadíte s pomocí aplikace, nebo svou sázku do aplikace naskenujete z papírového potvrzení.

Přehled loterií a losů
V aplikaci najdete přehled všech loterií i losů od Sazky.
U každé loterie i losu se dočtete všechny důležité informace, jako je cena, výhra a mnoho dalšího.

Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.
Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat