Co je Bonusomat?

Bonusomat je bonusová hra pro hráče, kteří hrají Sazka Hry na webu Sazka.cz nebo v aplikaci Sazka Hry. Nemusíte dělat nic navíc, odměny získáváte za to, co na Sazka Hrách děláte běžně.

Hrací pole obsahuje úkoly, které hráč postupně plní. V detailu úkolu najdete popis úkolu i procenta plnění. Nemusíte si vybírat, který úkol splníte, počítání plnění je automatické. Když si úkol rozkliknete, uvidíte, kolik procent máte splněno. Na políčku úkolu vám postup plnění úkolu ukazuje světle zelená výseč - čím je větší, tím více máte splněno.
Některé úkoly se dají opakovat - poznáte je podle symbolu na jejich políčku.
Vždy, když hráč splní 5 úkolů, získá možnost zatočit si Bonusomatem a vyhrát některou z výher.
Na Bonusomatu je možné vytočit si finanční odměny, free spiny, protáčecí bonusy nebo procenta ke vkladu na herní účet navíc. Vyhrává každé zatočení.

Pozor! Zatočit si můžete pouze jednou denně. Pokud splníte více úkolů a získáte nárok na více zatočení, vraťte se druhý den, nárok na zatočení na vás počká.

Jakmile jsou splněny všechny úkoly a máte vyčerpána všechna zatočení, získáte odměnu. Tou je účast ve slosování o různé věcné nebo finanční odměny. Počet tiketů ve slosování a čas zbývající do slosování najdete na postranním panelu Bonusomatu.

TIP: Nechce se vám do některého z úkolů? Nechte si ho na konec a využijte políčko Mystery, které poslední úkol splní za vás.

Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.
Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat