Jak vsadit Kameny na prodejním místě?

Číslo: Tipujete kombinace (součet) losovaného šestičíslí označené číslem.

Příklad:
Pokud bude vylosováno 1, 2, 3, 4, 5 a 6, je výherní číslo 21 (součet).
1 Číslo: Tipujete kombinace (součet) losovaného šestičíslí označené číslem. Příklad: Pokud bude vylosováno 1, 2, 3, 4, 5 a 6, je výherní číslo 21 (součet).
Kombinace čísel: Tipujete kombinace losovaného šestičíslí označené názvem.

Šestice
Pětice
Čtveřice
2× trojice
3× dvojice
1;2;3;4;5;6
Všechna čísla stejná  (jedničky - šestky)
2;4;6
1;3;5
1;2;3
4;5;6
2 Kombinace čísel: Tipujete kombinace losovaného šestičíslí označené názvem. Šestice Pětice Čtveřice 2× trojice 3× dvojice 1;2;3;4;5;6 Všechna čísla stejná (jedničky - šestky) 2;4;6 1;3;5 1;2;3 4;5;6
V jednom hracím poli můžete tipovat více čísel a kombinací čísel. Stačí, když křížkem označíte políčko „M” (Multi sázka).
3 V jednom hracím poli můžete tipovat více čísel a kombinací čísel. Stačí, když křížkem označíte políčko „M” (Multi sázka).
Kolik vsadíte, je jen na vás. V kolonce sázka jednoduše zvolte částku, kterou chcete vložit do hry. Pro každé hrací pole můžete použít jinou výši sázky.
Zaškrtnutá políčka se sčítají.
4 Kolik vsadíte, je jen na vás. V kolonce sázka jednoduše zvolte částku, kterou chcete vložit do hry. Pro každé hrací pole můžete použít jinou výši sázky. Zaškrtnutá políčka se sčítají.
Kameny si můžete předplatit až 34 slosování dopředu. Máte jistotu, že i bez obíhání prodejních míst nepřijdete o žádnou šanci na výhru. Zaškrtnutá políčka se sčítají.
5 Kameny si můžete předplatit až 34 slosování dopředu. Máte jistotu, že i bez obíhání prodejních míst nepřijdete o žádnou šanci na výhru. Zaškrtnutá políčka se sčítají.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

chatZahájit chat

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás