Jak zjistím, zda jsem vyhrál v doplňkové hře – Šance, Eurošance nebo Extra 6?

Některé loterie Sazka nabízejí kromě hlavní hry, také hry doplňkové. Za pár korun navíc tak můžete vyhrát zajímavé částky. Výhry jsou připisovány pro shodu posledních dvou, tří, čtyř až x čísel na sázence. Při kontrole sázky na papírové sázence prosím kontrolujte čísla doplňkových her od posledního čísla.
 
Šance
Na sázenkách Sportky můžete uzavírat sázky na koncové šestičíslí výrobního čísla sázenky nebo při sázení online na náhodně vybrané šestičíslí Šance.
 
Šanci si můžete vsadit za 20 Kč již od sázky jednoho sloupečku. Hra Šance neumožňuje použít vlastní čísla, vždy se jedná o náhodně vygenerovaná čísla.
 
Eurošance
 
V Euromilionech nazýváme doplňkovou hru Eurošance, na sázence je směrodatné koncové pětičíslí, v online sázení náhodně vybrané pětičíslí. Stejně jako u Šance se vždy jedná o náhodně vygenerovaná čísla.
 
Cena sázky doplňkové hry Eurošance je 30 Kč.
 
Extra 6
V Eurojackpotu můžete uzavírat sázky na koncové šestičíslí výrobního čísla sázenky nebo při sázení online na náhodně vybrané šestičíslí Extra 6.
 
Extra 6 si můžete vsadit již od sázky jednoho sloupečku. Jako u předchozích doplňkových her, čísla Extra 6 jsou generována náhodně, nelze použít vlastní čísla.
 
Cena sázky hry Extra 6 je 40 Kč.
 
 

Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.
Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat