Jak mám vyplnit sázenku Sportky na prodejním místě?

Na oranžové sázence, která je označena logem Sportka, zaškrtněte v minimálně jednom sloupečku (z deseti možných) vámi vybraných 6 čísel ze 49. Nebo, pokud to necháte zcela osudu, zaškrtněte pole N, které vsadí náhodný tip. Každý vsazený sloupeček stojí 20 Kč. Vsadit jich můžete libovolný počet.

Pokud chcete hrát hru Šance, kdy je ve hře číslo vaší sázenky, nechte pole Šance volné. Nechcete-li Šanci hrát, zaškrtněte pole Šance ne. Doplňková hra Šance stojí 20 Kč.

Na sázence si dále volíte, zda chcete vsadit na středeční, páteční či nedělní slosování. Pokud toto pole nezaškrtnete, vsadíte na nejbližší z nich. Lze také zvolit sázku na nejbližší mimořádné slosování. 

Můžete také vsadit předplatné buď na jednotlivé dny (středy, pátky, neděle), na všechny dny (středy+pátky+neděle) nebo třeba jen na dvě slosování za sebou. V tomto případě nezaškrtávejte konkrétní dny, ale zvolte předplatné "2". Budete tak mít vsazeno na 2 nejbližší po sobě jdoucí slosování.

Příklad: Chcete vsadit na středu + neděli. Na sázence zaškrtněte Předplatné "2" a na terminál dojděte kdykoli po pátečním slosování a před nedělním slosováním. Budete mít vsazeno na neděli a středu.


Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.
Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat