Kdy a jak často se losují jednotlivé loterie?

Často se nás ptáte, který den se hraje vaše oblíbená loterie nebo v kolik hodin nejpozději si můžete vsadit.

Sportka

Naši nejstarší loterii losujeme 3× týdně, vždy ve středu, v pátek a v neděli. Mimořádně losujeme i jiné dny. V den slosování si na terminálech a můžete vsadit do 19:00. Vsadit můžete také online. Losujeme ve Studiu Pokrok a záznamy můžete shlédnout na internetu.

Eurojackpot

K Eurojackpotu patří úterý a pátek. Loterie se losuje ve Finsku a v den slosování si na terminálech můžete vsadit do 19:00. Výsledky loterie jsou dostupné několik hodin po uzavření sázek z důvodu důkladné kontroly ve všech 18 evropských státech, ve kterých je loterie provozována. Záznamy losování jsou na našem YouTube kanále.

Šťastných 10

Šťastných 10 losujeme 2× denně, vždy v poledne a večer. Sázky se přijímají v den slosování do 12:00 a 20:00. Vsadit můžete také online kdykoli do doby losování, které probíhá ve Studiu Pokrok, a jeho záznam je dostupný na internetu. V případě zájmu se lze losování zúčastnit jako divák.

Extra Renta

Extra Rentu losujeme 1x týdně, vždy v pondělí večer. V den slosování si můžete vsadit do 20:00.

Euromiliony

Euromiliony losujeme 2x týdně, vždy v úterý a sobotu večer. V den slosování si na terminálech můžete vsadit do 19:00. Vsadit můžete také online kdykoli do doby losování, které probíhá ve Studiu Pokrok Sazky, a jeho záznam je dostupný na internetu.

Štastné datum

Loterii Šťastné datum losujeme každý den večer. Sázky se v den slosování uzavírají ve 20:00.

Keno

Keno se pořádá denně v provozních hodinách systému a slosování se uskutečňují obvykle v pětiminutových intervalech. Vsadit můžete také online.

Rychlé kačky

Naše kačky jsou opravdu hodně rychlé. Loterie se pořádá denně a slosování se uskutečňují obvykle v minutových intervalech. Od 23:58 hod do 00:03 hod probíhá technická přestávka. V každém slosování je vylosováno 12 výherních čísel z celkových 66.

Kameny

Kameny se pořádají denně v provozních hodinách systému každých 5 minut. Kameny si můžete zahrát online od 9. 7. 2019.

Kasička

Kasičku losujeme 2x denně, ve 14:00 a ve 20:00. Vsadit si můžete kdykoli, vaše sázka bude platná vždy pro nejbližší slosování. Vsadit můžete také online.

SAZKAmobil šance

Loterie pro zákazníky SAZKAmobil se losuje zpravidla vždy první pondělí v měsíci. Na tuto loterii nelze vsadit online. Sázky na terminálech se přijímají v den slosování do 17:00.

TOTO Sazka

TOTO Sazka hrajeme každý týden většinou na víkendové zápasy. Mimořádně hrajeme i v jiné termíny. Seznam mimořádných termínů hry TOTO Sazka najdete zde.

V čase od 23:58 do 00:03 probíhá pravidelná technická odstávka loterií, během které není možné uzavírání a rušení sázek ani výběr výher.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

chatZahájit chat

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás