Kdy a jak často se losují jednotlivé loterie?

Často se nás ptáte, který den se hraje vaše oblíbená loterie nebo v kolik hodin nejpozději si můžete vsadit.

Sportka

Naši nejstarší loterii losujeme 3× týdně, vždy ve středu, v pátek a v neděli. Mimořádně losujeme i jiné dny. V den slosování si na terminálech můžete vsadit do 19:00. Vsadit můžete také online. Losujeme ve Studiu Pokrok a záznamy můžete shlédnout na internetu.

Eurojackpot

K Eurojackpotu patří úterý a pátek. Loterie se losuje ve Finsku a v den slosování si na terminálech můžete vsadit do 19:00. Výsledky loterie jsou dostupné několik hodin po uzavření sázek z důvodu důkladné kontroly ve všech 18 evropských státech, ve kterých je loterie provozována. Záznamy losování jsou na našem YouTube kanále.

Šťastných 10

Šťastných 10 losujeme 2× denně, vždy v poledne a večer. Sázky se přijímají v den slosování do 12:00 a 20:00. Vsadit můžete také online kdykoli do doby losování, které probíhá ve Studiu Pokrok, a jeho záznam je dostupný na internetu. V případě zájmu se lze losování zúčastnit jako divák.

Extra renta

Extra rentu losujeme 2× týdně, vždy v pondělí a čtvrtek večer. V den slosování si můžete vsadit do 20:00.

Mini renta

Mini rentu losujeme každý večer. Vsadit si můžete do 20:00.

Euromiliony

Euromiliony losujeme 2× týdně, vždy v úterý a sobotu večer. V den slosování si na terminálech můžete vsadit do 19:00. Vsadit můžete také online kdykoli do doby losování, které probíhá ve Studiu Pokrok, a jeho záznam je dostupný na internetu.

Šťastné datum

Loterii Šťastné datum losujeme každý den večer. Sázky se v den slosování uzavírají ve 20:00.

Keno

Keno se losuje denně od 0:03 do 23:55 a slosování se uskutečňují obvykle v pětiminutových intervalech. Keno si můžete vsadit na prodejních místech, ale také online.

Rychlé kačky

Naše kačky jsou opravdu hodně rychlé. Loterie se pořádá denně a slosování se uskutečňují obvykle v minutových intervalech od 00:03 hod do 23:57 hod. V každém slosování je vylosováno 12 výherních čísel z celkových 66. Rychlé kačky můžete hrát pouze online.

Kameny

Kameny se losují denně od 00:03 do 23:56 každých 5 minut. Kameny si můžete zahrát na prodejním místě i online.

Rychlá 6

Rychlá 6 se losuje denně od 0:03 do 23:53 a slosování se uskutečňují obvykle v pětiminutových intervalech. Vsadit můžete online i na prodejním místě.

Všechno nebo nic

Naše nejnovější loterie se pořádá denně a slosování se uskutečňují obvykle v minutových intervalech od 00:03 hod do 23:57 hod. V každém slosování je vylosováno 11 výherních čísel z celkových 22. Všechno nebo nic je možné hrát pouze online.

Kasička

Kasičku losujeme 2× denně, ve 14:00 a ve 20:00. Vsadit si můžete kdykoli, vaše sázka bude platná vždy pro nejbližší slosování. Vsadit můžete také online.

SAZKAmobil šance

Loterie pro zákazníky SAZKAmobil se losuje zpravidla vždy první pondělí v měsíci. Na tuto loterii nelze vsadit online. Sázky na terminálech se přijímají v den slosování do 17:00.

V čase od 23:58 do 00:03 probíhá pravidelná technická odstávka loterií, během které není možné uzavírání a rušení sázek ani výběr výher.


Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.
Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat