Jak AKO bonus funguje?

Bonus může získat každý registrovaný hráč, který splní níže uvedené podmínky.
  • Vsazený tiket obsahuje alespoň 4 předzápasové sázkové příležitosti.
  • Každá příležitost na tiketu musí dosahovat minimálně kurzu 1,15.
  • Příležitosti, které má hráč na tiketu, nejsou vyjmuty z AKO bonusu (seznam příležitostí vyjmutých z AKO bonusu naleznete na stránce k zvýhodněným AKO sázkám).
  • Procentuální výše zvýhodnění je přesně dána poměrovou tabulkou pro výpočet AKO bonusu.

Nedostal jsem AKO Bonus. Proč?

Provozovatel si vyhrazuje právo sumu, kterou hráč zvýhodněním získal, zpětně hráči odebrat z jeho herního účtu, pokud tiket po vyhodnocení nesplňuje původní podmínky přiděleného zvýhodnění (např. vyhodnocení jedné nebo více příležitostí na tiketu v kurzu 1, tzn. nesplnění podmínky min. kurzu 1,15 pro každou příležitost). Sazka, a.s. si vyhrazuje právo bonusovou akci kdykoliv změnit, pozastavit či zrušit.

Jak poznám, že můj tiket AKO Bonus obsahuje?

Pokud na AKO bonus máte nárok, zobrazí se vám při přípravě tiketu u celkového kurzu symbol dárečku a procentuální zvýhodnění. Tento symbol a zvýhodnění samozřejmě naleznete na tiketu i po vsazení a vyhodnocení. Pokud se symbol nezobrazí, nárok na AKO bonus nemáte.

Kolik procent zvýhodnění dostanu?

Po splnění jednoduchých podmínek můžete získat navýšení výhry až o 100 %. Podrobnosti najdete na stránce k zvýhodněným AKO sázkám.

Na jaké sporty a sázky mohu sázet?

Sázet můžete na tyto sporty: fotbal, hokej, tenis, basketbal, volejbal, házená, americký fotbal, baseball, futsal, snooker /pool, šipky a box (kromě sázkových příležitostí specifikovaných níže). AKO bonus je nabízen na všechny sázkové příležitosti kromě sázky bez remízy (a to včetně úseků hry), hráčských speciálů (například – střelci branek, dosáhne bodů, obdrží kartu a to včetně speciálních sázek na hráče) a dlouhodobých sázek (například – vítěz turnaje/události, umístění, kdo lépe, postup). AKO bonus není nabízen, pokud je součástí tiketu nesportovní sázka (například – politika, zábava, volby).


Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.
Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat